WOŁANIE KUKUŁKI AUDIOBOOK MP3 - Robert Galbraith (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

WOŁANIE KUKUŁKI AUDIOBOOK MP3 - Robert Galbraith (pobierz)

WOŁANIE KUKUŁKI - Robert Galbraith (AudioBook Mp3)

Wołanie kukułki audiobook mp3

Wołanie kukułki - AudioBook Mp3 - okładka książki audio

Opis Książki Audio (AudioBook MP3): 
 
Ciało supermodelki Luli Landry zostaje znalezione pod balkonem jej londyńskiego apartamentu. Policja stwierdza samobójstwo, lecz brat ofiary nie wierzy w tę wersję i zatrudnia prywatnego detektywa, Cormorana Strike’a.

Strike jest weteranem wojennym, podczas służby w Afganistanie ucierpiał i fizycznie i psychicznie. Ma kłopoty finansowe i właśnie rozstał się z kobietą swojego życia. Sprawa Luli to dla detektywa szansa na odbicie się od dna, ale im bardziej wikła się w skomplikowany świat wyższych sfer, tym większe grozi mu niebezpieczeństwo.

Wołanie kukułki to wciągająca klimatyczna powieść zanurzona w londyńskiej atmosferze spokojnych uliczek Mayfair, ciasnych barów East Endu i tętniącego życiem Soho. Książka otwiera cykl kryminałów z Cormoranem Strikem. Robert Galbraith to pseudonim J.K. Rowling. 

WOŁANIE KUKUŁKI AUDIOBOOK MP3

Autor: Robert Galbraith
Czyta: Maciej Stuhr
Długość: 16godz. 18min.
Kategoria: Pozostałe kryminały

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
WOŁANIE KUKUŁKI - R. Galbraith (AudioBook)

Wołanie Kukułki  - Robert Galbraith - Książkę Audio możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając (nie chomikuj) audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty.


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.