ZŁY AUDIOBOOK MP3 - Leopold Tyrmand (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

ZŁY AUDIOBOOK MP3 - Leopold Tyrmand (pobierz)

ZŁY - Leopold Tyrmand - AudioBook Mp3

Książka – legenda. Najpoczytniejszy kryminał napisany w czasach PRL-u. A tak naprawdę niezwykle inteligentnie opis Polski Ludowej, przebrany w strój ni to kryminału, ni to romansu, ni to westernu. Zaczyna się od tajemniczych napadów. Z tym, że wszyscy atakowani – to bandziory. Ludowa milicja staje na głowie, by dostać jedynego sprawiedliwego, szeryfa bez twarzy, który sprawia, że ludzie zaczynają się czuć bezpieczni. Podziemny światek Warszawy rusza na wojnę. Bohater ma tylko jeden znak rozpoznawczy, niezwykłe, świetliste spojrzenie. A dodatkowo w tle historia miłosna, której osią jest Marta Majewska, niechcący wciągnięta w przestępcze życie Warszawy.

ZŁY - AudioBook Mp3 do słuchania
AudioBook Mp3 - ZŁY - Leopold Tyrmand.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3): 

Akcja „Złego” rozgrywa się w wielu charakterystycznych dla Warszawy tego okresu miejscach – ruinach Śródmieścia i „Dzikiego Zachodu” Woli, okaleczonych przez wojnę kamienicach, gruzach północnego Muranowa, placach budów socrealistycznych gmachów, odbudowywanym Starym Mieście, na komisariatach milicji, w Centralnym Domu Towarowym, na Torwarze, w hali na Koszykach, na Bazarze Różyckiego, w gmachu Sądów na Lesznie, na dworcach kolejowych, w zatłoczonych tramwajach, trolejbusach i autobusach, pociągach podmiejskich, a także podejrzanych mordowniach, barach mlecznych, kawiarniach i restauracjach powojennej Warszawy.

AUDIOBOOK ZŁY - Książka Audio MP3

Autor: Leopold Tyrmand
Czyta: Adam Ferency
Długość: 38 godz. 29 min.
Kategoria: Kryminały, sensacja i thrillery


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3


Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
ZŁY - Audiobook MP3 (Kliknij i pobierz pełną wersję)

ZŁY - najpoczytniejszy kryminał napisany w czasach PRL-u Leopolda Tyrmana możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie (nie chomikuj) pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.