KATEDRA w BARCELONIE - Ildefonso Falcones - AudioBook Mp3

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

KATEDRA w BARCELONIE - Ildefonso Falcones - AudioBook Mp3

Najpopularniejsza obecnie powieść hiszpańska ostatnich lat - często porównywana z Cieniem wiatru. W samej tylko Hiszpanii książka znajdowała się na pierwszym miejscu bestsellerów nieprzerwanie przez ponad rok, osiągając prawie 1,5 mln sprzedanych egzemplarzy. Autor Ildefonso Falcones pracował nad książką aż 5 lat, co wymagało od niego obszernych studiów nad historią średniowiecza w Katalonii.

Kliknij na okładce audiobooka aby powiększyć

Opis Książki Audio:
Katedra w Barcelonie autorstwa Ildefonso Falcone to napisana z wielkim rozmachem hiszpańska powieść historyczna, fascynująca panorama średniowiecza, przedstawiająca blaski i cienie feudalnej Katalonii.
Akcja audiobooka toczy się w XIV wieku, w dobie religijnych niepokojów, nietolerancji i wojen. Stolica Księstwa Katalonii, Barcelona, panuje na szlakach handlowych i rozrasta się ku morzu. Mieszkańcy skromnej, ubogiej dzielnicy Ribera, postanawiają własnymi rękami wybudować najwspanialszą i największą na świecie katedrę maryjną - słynny kościół Santa Maria del Mar. Historia budowy splata się z losami Bernata Estanyola i jego syna Arnaua, pańszczyźnianego chłopa i budowniczego, którzy uciekają przed okrutnym panem, a później przed inkwizycją. W stolicy Arnaud zdobędzie wolność i tytuł pełnoprawnego obywatela, i z przymierającego głodem zbiega przemieni się w zamożnego patrycjusza. Żadne honory nie ochronią go jednak przed niebezpiecznym spiskiem i długimi rękami Świętego Oficjum. Arnaud, który całym sercem oddał się budowie katedry, znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.
O autorze książki:
Ildefonso Falcones - to hiszpański pisarz, urodzony w 1959 w Barcelonie. Obecnie Ildefonso Falcones wraz z żoną i czwórką dzieci mieszka i pracuje w Barcelonie. Z zawodu jest adwokatem specjalizującym się w prawie cywilnym.
Czyta - Zbigniew Zapasiewicz
Wydawca - Wydawnictwo Albatros A. Kuryłowicz

Posłuchaj AudioBooka:

Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

KATEDRA W BARCELONIE - (AudioBook)

Książkę Audio w znakomitej interpretacji Zbigniewa Zapasiewicza możesz teraz legalnie pobrac na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty na powyższej stronie z gwarancją najniższej ceny!

Dla niezdecydowanych polecam również pobranie ponad 4 godzinnego fragmentu audiobooka:
Katedra w Barcelonie - Fragment (download)

NASTĘPNY AUDIOBOOK < --- > POPRZEDNI AUDIOBOOK

1 komentarze :

Anna Kuś pisze...

Powieść mnie urzekła. Autor zaczarował fabułą od pierwszego akapitu aż po ostatni. Z ogromną łatwością przeniósł w ponury klimat średniowiecznej Hiszpanii. Takie powieści, aż żal kończyć czytać. Myślę, że każdy musi się dać pochłonąć tej powieści! Podpisuję się obiema rękami pod wszystkimi opiniami, które poniżej przeczytałam. Ciężko być oryginalną w swojej opinii, żeby się nie powtarzać za innymi. Jeszcze raz ogromnie polecam!

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.