WYZNANIA ZAKUPOHOLICZKI - Sophie Kinsella - AudioBook Mp3

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

WYZNANIA ZAKUPOHOLICZKI - Sophie Kinsella - AudioBook Mp3

Świat marzeń zakupoholiczki to zabawna historia o zwariowanej (zwłaszcza na punkcie zakupów), pełnej fantazji trzydziestolatce! Posłuchaj książki Sophie Kinsella czytaną przez Edytę Jungowską.

Kliknij na okładce audiobooka aby powiększyć

Opis Książki Audio:
 
Zakupy - najlepiej w markowych sklepach - bywają radością, ale mogą się stać przekleństwem.

Rebeka Bloomwood główna bohaterka audiobooka autorstwa Sophie Kinsella wie o tym doskonale, bo Rebeka Bloomood wie wszystko o zakupach. Można powiedzieć, że jest chora na punkcie robienia zakupów, a szczególnie w markowych sklepach. A ponieważ jest skromną dziennikarką o umiarkowanych dochodach, więc na koncie ma nieustanny i pogłębiający się debet. Zmusza to ją do wymyślania niestworzonych historyjek, którymi tłumaczy w bankach opóźnienia w spłacie kredytów. Rebeka wie, że w ten sposób wpędza się w ślepą uliczkę. I oto nagle przedziwnym zrządzeniem losu staje się nieomal gwiazdą telewizyjną. Posłuchaj audiobooka i dowiedz się, czy sprosta nowym, nieoczekiwanym wyzwaniom?

Sophie Kinsella (właściwie Madeline Wickham), przed zostaniem znaną pisarką była dziennikarką zajmującą się głównie problematyką finansową. W ofercie Świata Książki ukazały się jej powieści: Zakupy moja miłość, Nie powiesz nikomu?, Pani mecenas ucieka.
Czyta - Edyta Jungowska,
Wydawca - Świat Książki

Posłuchaj AudioBooka:


Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

WYZNANIA ZAKUPOHOLICZKI - AudioBook

Książkę Audio w znakomitej interpretacji Edyty Jungowskiej możesz teraz legalnie pobrać na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty na powyższej stronie z gwarancją najniższej ceny!

NASTĘPNY AUDIOBOOK < --- > POPRZEDNI AUDIOBOOK

1 komentarze :

Anonimowy pisze...

E. JUngowska jest świetna

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.