BrzydUla Pamietnik (AudioBook Mp3) - Julia Kamińska - posłuchaj Online

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

BrzydUla Pamietnik (AudioBook Mp3) - Julia Kamińska - posłuchaj Online

PAMIĘTNIK BRZYDULI - Julia Kamińska (AudioBook Mp3 - Online)
Książka audio to wielka niespodzianka dla widzów serialu BrzudUla - Urszula Cieplak ujawnia swój pamiętnik! Julia Kamińska jeszcze raz wciela się w swoją filmową rolę, tym razem jako autorka pamiętnika.

Kliknij na okładce audiobooka - BrzydUla Pamiętnik aby powiększyć

Opis Książki Audio:
 
Audiobook - Pamiętnik BrzydUli napisany przez Julię Kamińską - to książka audio pełna humoru zapisków, refleksji i wyznań, który dają sugestywny i ciekawy portret głównej bohaterki serialu Brzudula. Splatają się tutaj: tło historii serialowej, myśli niebanalnej dziewczyny, ciepłe wspomnienia i urocze perypetie. Przed nami opowieść o miłości, dopełniająca fabułę BrzydUli i wychodząca poza nią... Wszystko razem, skrzętnie ułożone: tło historii serialowej, myśli niebanalnej dziewczyny, wspomnienia z przeszłości i urocze perypetie... Bohaterkę Ulę - Brzydulę widzimy z nowej perspektywy, czasem już zdystansowaną wobec wydarzeń, niekiedy na nowo przeżywającą swe emocje.

Recenzje i Opinie:

# Muszę przyznać , że książka jest o niebo lepsza od serialu. Możemy się z niej dużo dowiedzieć o wewnętrznych odczuciach naszej bohaterki . Książka ? Barwna w liczne sentymenty i anegdotki , które rozbawią wszystkich fanów ,, BrzydUli ''. Wciąga od pierwszego zdania . Polecam Sophie

# Zabawna i urocza Ula wciągnęła moją, nieczytającą i mającą "alergię" na książki, córkę. Sama pożyczałam wieczorami pamiętnik dziewczyny z kompleksami. Polecam każdemu na chwilę relaksu, odpoczynku od codzienności. Książkę czyta się szybko, więc w sumie tylko przez jeden lub dwa wieczory mamy możliwość zregenerować sił. Aneta


Czyta - Joanna Pach
Wydawca - Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

Posłuchaj AudioBooka: BrzydUla Pamiętnik.


Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
BrzydUla - Pamiętnik - Julia Kamińska - AudioBook

Pamiętnik autorstwa Julii Kamińskiej głównej bohaterki serialu BrzydUla możesz już teraz legalnie pobrać na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty na powyższej stronie z gwarancją najniższej ceny!0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.