PŁATKI NA WIETRZE - Virginia C.Andrews - (AudioBook Mp3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

PŁATKI NA WIETRZE - Virginia C.Andrews - (AudioBook Mp3)

PŁATKI NA WIETRZE - AUDIOBOOK MP3


PŁATKI NA WIETRZE - Virginia C. Andrews (AudioBook Mp3 - Online) - Dalszy ciąg Kwiatów na poddaszu, na który czekają czytelnicy! Książka wznowiona po 17 latach wciąż okupuje listy największych bestsellerów!


Kliknij na okładce audiobooka - Płatki na Wietrze aby powiększyć (AudioBooki Online)

Opis Książki Audio:
Audiobook - Płatki na Wietrze:
Po tajemniczej śmierci jednego z braci rodzeństwo Dollangangerów decyduje się na ucieczkę z ponurego poddasza w domu dziadków, gdzie matka i babka więziły je przez blisko trzy i pół roku. Cathy, Chris i mała Carrie trafiają do domu doktora Paula Sheffielda, który - osamotniony po śmierci żony i syna - roztacza opiekę nad dziećmi. Wydaje się, że ich los się wreszcie odmienił i że każde z nich znalazło właściwą drogę w życiu. Jednak koszmary przeszłości nie dają się tak łatwo zapomnieć, a wiszące nad młodymi bohaterami rodzinne przekleństwo wciąż daje o sobie znać...

Intrygujące połączenie powieści obyczajowej, psychologicznej, przygodowej i thrillera. Sugestywna rzecz o rodzinnej tajemnicy, trudnym wchodzeniu w dorosłość i poszukiwaniu miłości.

Autor: Virginia C. Andrews
Czyta - Kamilla Baar
Wydawca - Świat Książki

Posłuchaj AudioBooka: Płatki na Wietrze.


Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
Płatki na Wietrze - Virginia C. Andrews - (AudioBook Mp3)

Bestsellerową powieść autorstwa Virginii C. Andrews możesz już teraz legalnie pobrać na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty na powyższej stronie z gwarancją najniższej ceny!0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.