KWIATY NA PODDASZU - Virginia C. Andrews (Audiobook) - Świat Książki

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

KWIATY NA PODDASZU - Virginia C. Andrews (Audiobook) - Świat Książki

KWIATY NA PODDASZU - Virginia C. Andrews - to Saga rodzinna i trzymający w napięciu thriller w jednym. Wciągająca opowieść o rodzinnych tajemnicach i zakazanej miłości.

Kliknij na okładce audiobooka Kwiaty na Poddaszu aby powiększyć

Opis Książki Audio:
Kwiaty na poddaszu - Szczęśliwą z pozoru rodzinę Dollangangerów spotyka tragedia - w wypadku samochodowym ginie ojciec. Matka z czwórką dzieci zostaje bez środków do życia i wraca do swego rodzinnego domu. Niezwykle bogaci rodzice mieszkający w ogromnej posiadłości, wyrzekli się córki z powodu jej małżeństwa z bliskim krewnym, a narodzone z tego związku dzieci uważają za przeklęte. W tajemnicy przed dziadkiem rodzeństwo zostaje umieszczone na poddaszu, którego nigdy nie opuszcza. Dzieci żyją w ciągłym strachu, a odkrycie, jakiego dokonuje najstarszy brat, stawia rodzeństwo w obliczu nieuniknionej katastrofy.

Zobacz zwiastun KsiążkiŻródło - kanał YouTube - swiatksiazki


Virginia C. Andrews (1923-1986) - amerykańska autorka bestsellerowej sagi o Dollangangerach, w skład której oprócz Kwiatów na poddaszu wchodzą: Płatki na wietrze, A jeśli ciernie, Kto wiatr sieje i Ogród cieni.

Czyta - Kamilla Baar
Wydawca - Świat Książki

Posłuchaj AudioBooka: Kwiaty na poddaszu.


Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
KWIATY NA PODDASZU - (AudioBook MP3)

Wstrząsająca książkę audio Kwiaty na poddaszu w interpretacji Kamilli Baar możesz już teraz legalnie pobrać na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty na powyższej stronie z gwarancją najniższej ceny!0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.