W KANAŁACH LWOWA - Robert Marshall (AudioBook) - W ciemności A. Holland

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

W KANAŁACH LWOWA - Robert Marshall (AudioBook) - W ciemności A. Holland

W KANAŁACH LWOWA - Robert Marshall - to właśnie na podstawie tej książki powstał film Agnieszki Holland - W ciemności z Robertem Więckiewiczem w roli głównej nominowany do Oskara.

Kliknij na okładce audiobooka aby powiększyć

Opis Książki Audio:
W kanałach Lwowa to niewiarygodna, wstrząsająco prawdziwa historia o gehennie tych, którzy przeżyli oraz podnosząca na duchu opowieść o koleżeństwie i odwadze.

Oparta na faktach dramatyczna historia Żydów, którzy podczas likwidacji getta we Lwowie w marcu 1943 roku ukryli się w kanałach pod miastem. Spędzili tam czternaście miesięcy. W podziemiach miasta, w ciemności, wilgoci, wśród szczurów, na przekór wszystkiemu… udało się przeżyć dziesięciorgu spośród ponad dwudziestoosobowej grupy. Przetrwali dzięki pomocy Leopolda Sochy, polskiego kanalarza, który pomógł im, narażając siebie i swoją rodzinę.

To rzeczywiście niezwykła historia… Jeżeli ktoś szuka dramatu, niepewności, ekscytacji, patosu oraz aktów odwagi, to jest to książka, której nie powinien przegapić.
Birmingham Jewish Recorder

Czyta - Andrzej Ferenc
Wydawca - Świat Książki

Posłuchaj AudioBooka:


Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
W KANAŁACH LWOWA - Romert Marshall - AudioBook

Książkę Audio, która w znakomity sposób czyta Andrzej Ferenc możesz zamówić już teraz bez wychodzenia z domu.

NASTĘPNY AUDIOBOOK < --- > POPRZEDNI AUDIOBOOK

0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.