NĘDZNICY - Les Miserables - Wiktor Hugo (Audiobook Mp3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

NĘDZNICY - Les Miserables - Wiktor Hugo (Audiobook Mp3)

NĘDZNICY (LES MISERABLES) - Wiktor Hugo (AudioBook Mp3) - A wszystko zaczyna się od kradzieży bochenka chleba! Historia byłego galernika Jana Valjeana, komisarza Javera, Fantyny, Kozety i bojowników z paryskiej barykady staje się wielowątkową powieścią rozgrywającą się w XIX-wiecznej Francji. Stanowi zarówno wnikliwe spojrzenie na socjologiczne mechanizmy rządzące społeczeństwem, jak i zadziwiająco trafną analizę natury ludzkiej. Ale przede wszystkim jest pełną wartkiej akcji i przygód historią z pogranicza kryminału.

Kliknij na okładce audiobooka - Nędznicy (Les Miserables) aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBooka MP3):

Głównym bohaterem jest Jean Valjean, były galernik. Uwięziony został za kradzież chleba dla swojej głodującej rodziny. Po dziewiętnastu latach katorgi wreszcie skutecznie ucieka. Pobyt na wolności zaczyna od kradzieży sztućców należących do biskupa Digne. Zostaje przyłapany na kradzieży, ale biskup wybacza mu, prosząc tylko, aby zaczął uczciwie żyć. Po raz pierwszy w życiu Jean styka się z bezwarunkową dobrocią i to ona, a nie mordercze galery wyzwalają w nim pozytywne cechy jego charakteru. Postanawia zmienić swoje życie i dotrzymuje przyrzeczenia. Przybiera nazwisko Madeleine. Osiedla się w małym miasteczku Montreuil-sur- Mer. Okazuje się nie tylko dobrym, ale i zdolnym człowiekiem. Zostaje dyrektorem fabryki, a potem merem. Miasteczko dzięki niemu gospodarczo rozkwita. Jedna z jego pracownic, Faustyna, rodzi nieślubną córkę i oddaje obcym ludziom na wychowanie. Jean obiecuje jej, że zaopiekuje się dzieckiem. Upływa parę lat, Faustyna umiera tragiczną śmiercią, a Jean odszukuje dziewczynkę. Kozeta, bo tak nosi ona na imię, pracuje ponad swoje siły u ludzi, którzy mieli się nią opiekować. Na szczęście Jean za sporą sumę pieniędzy zabiera dziecko i od tej pory wychowuje je jak ojciec. Ale nadchodzą ciężkie dni dla Madeleina. Zbiegły galernik wciąż był szukany i na nieszczęście inny człowiek jest wzięty za niego. Jean nie może pozwolić, aby niewinny mężczyzna resztę życia spędził na galerach. Zgłasza się i wyznaje kim jest naprawdę. Jednak znów ucieka i trafia do Paryża, gdzie szykuje się powstanie mające na celu obalenie monarchii. W międzyczasie Kozeta wyrosła na piękną pannę. Jest w wieku, w którym sercem zaczynają targać gorące porywy i Kozeta zakochuje się w Mariuszu, studencie. Więcej nic o nim nie wie. W Paryżu dochodzi do walk, młodzi ludzie na barykadach są bez szans w starciu z wojskiem.

Wiktor Hugo 
Marek Walczak 
41:54:00
Aleksandria

Posłuchaj fragmentu AudioBooka MP3


Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
NĘDZNICY (Les Miserables) - Wiktor Hugo (AudioBook)

Nędzników - Bestsellerową powieść Wiktora Hugo, która doczekała się również ekranizacji możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.