POD MOCNYM ANIOŁEM - Jerzy Pilch (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

POD MOCNYM ANIOŁEM - Jerzy Pilch (AudioBook MP3)

POD MOCNYM ANIOŁEM - Jerzy Pilch (AudioBook Mp3) - Najgłośniejsza powieść Jerzego Pilcha, uhonorowana Nagrodą Literacką NIKE'2001. Czyta Andrzej Grabowski. Interpretacja tekstu Pilcha pojawiła się sama, nie myślałem o niej. Głośne czytanie „Pod Mocnym Aniołem” było przyjemnością graniczącą z rozkoszą. Rozkoszą obcowania z Wielką Literaturą. Andrzej Grabowski


Kliknij na okładce audiobooka - Pod Mocnym Aniołem aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBooka MP3):

Wstrząsająca opowieść o nałogu i próbach wydobycia się z niego - i o miłości, która wszystko ocala. Ta niczego nieusprawiedliwiająca powieść jest jednocześnie śmieszna i czarująca, tragiczna i szokująca. Szczery, otwarty, ostry opis nałogu. Kirkus Review

Wspaniały styl deliryczno-barokowy…Pilch po mistrzowsku gra z tradycją powieści pijackiej, dowodząc, jak autokreacja alkoholika bliska jest opowiadaniu siebie przez pisarza.
-Z laudacji prof. Marii Janion - przewodniczącej jury Nagrody Literackiej Nike

To książka zdradliwa jak miód pitny lub tequila. Pije się przyjemnie, ale co potem, lepiej nie mówić. Pysznie było, a teraz czemu łeb chce rozerwać? Tadeusz Nyczek „Polityka”
 
Jerzy Pilch 
Andrzej Grabowski 
Świat Książki

Posłuchaj fragmentu AudioBooka MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka: 
POD MOCNYM ANIOŁEM - Jerzy Pilch (AudioBook)

Pod Mocnym Aniołem - Jerzego Pilcha możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.