PRZYGODY TOMKA SAWYERA - Mark Twain (AudioBook MP3) - Lektura Szkolna

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

PRZYGODY TOMKA SAWYERA - Mark Twain (AudioBook MP3) - Lektura Szkolna

PRZYGODY TOMKA SAWYERA - Mark Twain (Audiobook Mp3).

Lektury szkolne Mp3 - Przygody Tomka Sawyera - Mark Twain - Książka Audio Mp3 - "Przygody Tomka Sawyera" to jedna z tych szczególnych książek, które zapadają w pamięć na zawsze. Chcemy wraz z bohaterami beztrosko kąpać się w rzece i cieszyć się z podkradzionego jabłka. Dla każdego, kto poznał Tomka, malowanie płotu już nigdy nie będzie takie samo.

Lektura szkolna Mp3 - Przygody Tomka Sawyera

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Treść: Akcja całej powieści toczy się w miasteczku St. Petersburg nad rzeką Missisipi i najbliższej okolicy. Tomaszem opiekuje się ciotka Polly, z którą chodzi do szkółki niedzielnej. W domu mieszka z ciotką, młodszym przyrodnim bratem Sidem i kuzynką Mary. W powieści, której głównym wątkiem są przygody chłopca w małym miasteczku, Mark Twain ukazuje ówczesne życie i obyczajowość.

Przygody Tomka Sawyera - AudioBook (książka audio Mp3).
Autor: Mark Twain
Czyta: Ireneusz Załóg
Długość: 7 godz. 0 min.
Kategoria: Dla młodzieży
Typ: Lektury Szkolne Mp3 - Zobacz inne audiobooki z tej kategorii.


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3
Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

AudioBooka do słuchania - Przygody Tomka Sawyera - Lekturę szkolną Mp3 - która napisał Mark Twain - możesz już teraz pobrać ze strony Audioteki prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać zamiast czytać w każdej wolnej chwili. Audiobook jest idealnym rozwiązaniem do słuchania książki dla młodzieży szkolnej w celu przyswojenia treści lektury na zaliczenia w szkole. 

NASTĘPNY AUDIOBOOK < --- > POPRZEDNI AUDIOBOOK


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.