GWIAZDY NA DOBRANOC - Bajki dla Dzieci (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

GWIAZDY NA DOBRANOC - Bajki dla Dzieci (AudioBook MP3)

GWIAZDY NA DOBRANOC - Najpiękniejsze Bajki dla Dzieci (AudioBook Mp3)Kliknij na okładce audiobooka - Gwiazdy na Dobranoc aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBooka MP3):

Zbiór różnorodnych bajek, napisanych specjalnie do tej książki przez nasze popularne i lubiane gwiazdy kina, estrady czy telewizji.

Wśród autorów i jednocześnie lektorów są m.in. Beata Tyszkiewicz (Angielska przystań panny Atkinson), Anita Lipnicka (Dziwny przypadek Maliny S.), Halina Mlynkova (Dziwny samochodzik), Paulina Holtz (Dziewczynka Albertyna i skarb), Piotr Cywrus (Świnka), Tomasz Jachimek (Bajka o Czarodzieju Kangurze Bez Ograniczeń Budżetowych) i Marcin Prokop.
Humor, poezja i fantazja.

Posłuchaj fragmentu AudioBooka MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
GWIAZDY NA DOBRANOC - Bajki dla Dzieci  (AudioBook MP3)

Gwiazdy na Dobranoc - Bajki dla Dzieci możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.