AKADEMIA PANA KLEKSA - Jan Brzechwa (AudioBook MP3) - Lektury MP3

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

AKADEMIA PANA KLEKSA - Jan Brzechwa (AudioBook MP3) - Lektury MP3

AKADEMIA PANA KLEKSA - Jan Brzechwa (AudioBook Mp3) - książka dla dzieci napisana w roku 1946 przez Jana Brzechwę. Jest to historia niesfornego rudego Adasia Niezgódki, który zostaje umieszczony w tytułowej akademii wraz z dwudziestoma czterema innymi chłopcami – wszyscy o imionach zaczynających się na literę A. Opiekuje się nimi pan Kleks z pomocą Mateusza – uczonego szpaka, który wymawia jedynie końcówki wyrazów.

Akademia Pana Kleksa audiobook za darmo

Kliknij na okładce audiobooka - Akademia Pana Kleksa aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Akademia Pana Kleksa audiobook - Adaś Niezgódka rozpoczyna właśnie przedziwną naukę w Akademii Pana Kleksa, który poza tym, że jest nauczycielem, jest także czarodziejem i poszukiwaczem przygód. W Akademii uczą się tylko chłopcy, których imiona zaczynają się na literę A. Adaś poznaje tajemniczego ptaka Mateusza, który kiedyś był księciem, znajduje tajemniczy guzik doktora Paj-Chi-Wo oraz poznaje tajemniczego fryzjera Filipa Golarza, który – by zniszczyć Akademię – przysyła do niej fałszywego chłopca-robota.

Jan Brzechwa 
Piotr Fronczewski

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
AKADEMIA PANA KLEKSA - Jan Brzechwa (AudioBook)

Akademia Pana Kleksa - Jan Brzechwa (AudioBook Mp3) - Książkę Audio dla dzieci i młodzieży możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!


1 komentarze :

Unknown pisze...

dobre

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.