ANTYGONA - Sofokles ( AudioBook MP3) - Lektury szkolne

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

ANTYGONA - Sofokles ( AudioBook MP3) - Lektury szkolne

ANTYGONA - Sofokles (Lektury Szkolne Mp3) - Antygona Sofoklesa w przekładzie Kazimierza Morawskiego i w reżyserii Łukasza Lewandowskiego. Klasyka światowego dramatu w wykonaniu mistrzów polskiej sceny radiowej, znanych również z filmów i telewizji (Krzysztof Wakuliński, Mirosław Zbrojewicz), a także obiecujących debiutantów.


Kliknij na okładce audiobooka - Antygona aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3)
Akcja tragedii rozpoczyna się już po walce pomiędzy braćmi, synami byłego króla Teb - Edypa, Eteoklesem i Polinejkesem. Młodzieńcy stoczyli pojedynek o władzę w Tebach. Podczas pojedynku obaj zginęli. Władzę w mieście objął Kreon i od razu rozpoczął twarde rządy. Nakazał, aby ciało Eteoklesa - obrońcy miasta, pogrzebać ze wszystkimi, należnymi bohaterowi honorami, natomiast ciało zdrajcy - Polinejkesa miało pozostać na polu bitwy i tam gnijąc, uświadamiać mieszkańcom Teb, jak ciężkie kary spotykają nielojalnych obywateli. Nikt nie ośmielił się sprzeciwić królowi. Jedyną osobą, która go nie posłuchała była Antygona - siostra poległych..
Jak dalej akcja się rozwinie? Jakie będą losy Antygony? ... nie czekaj dłużej... POSŁUCHAJ !

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
ANTYGONA - Sofokles (AudioBook)

Antygona - Sofoklesa - Obowiązkowa Lektura Szkolna, którą możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj AudioBooka zamiast czytać!


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.