SCOOBY DOO! Piraci. Ahoj! - Bajka dla Dzieci (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

SCOOBY DOO! Piraci. Ahoj! - Bajka dla Dzieci (AudioBook MP3)

SCOOBY DOO! Piraci, Ahoj! (AudioBook Mp3) - Od dawna w Polsce nie powstały słuchowiska dla dzieci na tak wysokim poziomie artystycznym, reżyserskim, muzycznym i aktorskim. Można o nich powiedzieć, że są dziecięcym odpowiednikiem przedstawień Teatru Telewizji Polskiej.


Kliknij na okładce audiobooka - Scooby Doo!  aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3)
Kim są członkowie Tajemniczej Spółki - Scooby-Doo, Fred, Velma, Daphne i Kudłaty - nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Są po prostu bohaterami, których dzieci na całym świecie lubią najbardziej! Fred ma urodziny. Jego rodzice organizują z tej okazji rejs po Wyspach Karaibskich. Zapraszają oczywiście cały gang Scooby-Doo. Ahoj, żeglarze! Kłopoty na horyzoncie! Ekscentryczni miliarderzy, tajemnicze ucieczki i na domiar złego - piracki okręt widmo! Czy Scooby i spółka zdołają rozwikłać tajemnicę, zanim przyjdzie im skoczyć z trapu w mętną głębię oceanu?

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
SCOOBY DOO! PIRACI, AHOJ! - Bajka dla dzieci (AudioBook)

Scooby Doo! Piraci, Ahoj! - Bajka dla dzieci i nie tylko! Możesz ją mieć już za chwile, legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj przygód Scooby Doo zamiast czytać!


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.