BAŚNIE TYSIĄCA I JEDNEJ NOCY - Bolesław Leśmian (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

BAŚNIE TYSIĄCA I JEDNEJ NOCY - Bolesław Leśmian (AudioBook MP3)

ALI BABA I CZTERDZIESTU ZBÓJCÓW. BAŚŃ O ALADYNIE I O LAMPIE CUDOWNEJ - Bolesław Leśmian (AudioBook Mp3) - Baśnie arabskie z cyklu „Baśnie tysiąca i jednej nocy” w znakomitym opracowaniu jednego z najwybitniejszych poetów polskich - Bolesława Leśmiana.

Kliknij na okładce audiobooka - Baśnie aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):
 Urzekające obrazy Dalekiego Wschodu, legendarne postacie i niesamowite przygody. Magiczny świat czarowników i sułtanów. Zaczarowany sezam pełen skarbów. Bolesław Leśmian zafascynowany orientem ukazuje obyczaje, mądrość, kulturę i filozofię Wschodu. Poetycka interpretacja baśni w wykonaniu Hanny Kinder Kiss będzie niezapomnianym przeżyciem dla każdego dziecka.

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
BAŚNIE TYSIĄCA I JEDNEJ NOCY - Bolesław Leśmian  (AudioBook)

ZOBACZ i POBIERZ INNE BAŚNIE - KLIKNIJ TUTAJ

Ali Baba i czterdziestu zbójców. Baśń o Aladynie i o lampie cudownej - Niesamowite arabskie bajki z cyklu "Baśnie tysiąca i jednej nocy". Już teraz możesz je pobrać na swój komputer bez wychodzenia z domu. Wspaniałe opowieści dla dzieci i młodzieży. Nie czekaj Posłuchaj !


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.