LEGENDY WARSZAWSKIE - Artur Oppman (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

LEGENDY WARSZAWSKIE - Artur Oppman (AudioBook MP3)

LEGENDY WARSZAWSKIE - Artur Oppman (AudioBook Mp3) - Stolica Polski - Warszawa, kryje w sobie setki tajemnic. Z jej wieloma zakątkami związane są piękne legendy: „Syrena” „Kościół Panny Marii” „Bazyliszek” „Zbójcy” „Złota Kaczka”. W tajemniczy klimat legend wprowadza nas ciepły głos Wojciecha Adamczyka.

Kliknij na okładce audiobooka - Legendy Warszawskie aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):
 Zostajemy przeniesieni do fantastycznego świata, w którym spotykamy zbójców, jesteśmy świadkami cudów, dowiadujemy się, jakie były codzienne troski mieszkańców Warszawy sprzed kilkuset lat. Poznajemy dawne oblicze naszej stolicy. Książka do słuchania nie tylko dla dzieci.

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
LEGENDY WARSZAWSKIE - Artur Oppman (AudioBook)

Legendy warszawskie - Rewelacyjne opowieści dla dzieci, młodzieży i nie tylko!!! Już teraz możesz posłuchać legend pobierając w prosty i szybki sposób audiobooka na swój komputer. Nie czekaj POSŁUCHAJ bo naprawdę warto !


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.