GRA ENDERA - Orson Scott Card (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

GRA ENDERA - Orson Scott Card (AudioBook MP3)

GRA ENDERA - Orson Scott Card  (AudioBook Mp3) - Jest to pierwszy tom kultowego cyklu Carda. W twórczości Carda ogromną rolę odgrywa wyznawana przez niego religia mesjanistyczna.

Kliknij na okładce audiobooka - GRA ENDERA aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):
Wobec śmiertelnego zagrożenia nadciągającego z kosmosu Ziemia przygotowuje swoją broń ostatniej nadziei. Zagrożona zniszczeniem przez robale - prawdopodobne, obce istoty spoza układu słonecznego  - ludzkość ucieka się do niecodziennej metody: wybiera spośród urodzonych na całym świecie dzieci te najinteligentniejsze i od najmłodszych lat szkoli je na żołnierzy, którzy mają  pokierować ziemskimi siłami kosmicznymi w rozgrywce o śmierć i życie. Najlepszym spośród kadetów jest Andrew Wiggin nazwany przez siostrę Valentine "Enderem"  - chłopiec, w którym odkryto niezwykły geniusz wojskowy.

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
GRA ENDERA - Orson Scott Card (AudioBook)

Gra Endera - Fantastyczna książka audio dla młodzieży i dorosłych! Już teraz możesz jej posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu! 


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.