MĘŻCZYZNA W OKNIE - Kjell Ola Dahl (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

MĘŻCZYZNA W OKNIE - Kjell Ola Dahl (AudioBook MP3)

MĘŻCZYZNA W OKNIE - Kjell Ola Dahl (AudioBook Mp3) 

Kliknij na okładce audiobooka - Mężczyzna w oknie aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):
Jest piątek trzynastego, stolicę Norwegii skuł siarczysty mróz. Reidar Folke Jespersen, siedemdziesięciodziewięcioletni antykwariusz, przeżywa właśnie najgorszy dzień swojego życia.
Następnego ranka zostaje znaleziony martwy — wystawiony na widok publiczny w oknie własnego sklepu. Ktoś rozebrał zwłoki i wymalował na nich tajemniczy skrót: J195. Gunnarstrandę i Frølicha czeka trudna sprawa. Wygląda na to, że zmarły nie miał łatwego charakteru i niewielu będzie po nim płakać. A może nawet ktoś odetchnie z ulgą? Niewierna żona przyłapana na zdradzie, bracia chcący sprzedać rodzinny sklep mimo protestu Reidara, syn żyjący w cieniu ojca? W trakcie dochodzenia niespodziewanie pojawiają się tropy prowadzące w stronę odległych czasów wojny. Do jakich odkryć doprowadzi śledztwo w kraju, który nadal nie uporał się z mrocznymi wspomnieniami z czasów okupacji?
Kjell Ola Dahl 
Adam Bauman
Czarne Wydawnictwo

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
MĘŻCZYZNA W OKNIE - Kjell Ola Dahl (AudioBook)

Mężczyzna w oknie - Kjell Ola Dahl - Jeżeli lubisz kryminały, to ta książka jest idealna dla Ciebie ! Już teraz w postaci AudioBooka. Słuchaj zamiast czytać! Książkę Audio możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer. 


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.