CITY GIRL. Kobieta, która podbiła londyńską giełdę - Suzana S. (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

CITY GIRL. Kobieta, która podbiła londyńską giełdę - Suzana S. (AudioBook MP3)

CITY GIRL. Kobieta, która podbiła londyńską giełdę - Suzana S. (AudioBook Mp3) Suzana S. to anonimowa autorka felietonów o londyńskim City w „The London Paper”.

Kliknij na okładce audiobooka - CITY GIRL aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):
Prawdziwa historia dziewczyny, która postanowiła zrobić karierę w londyńskim City. Przetrwała wyprawy z kolegami do klubów go go, wielomilionowe straty i największy kryzys od lat 30. Ograła chłopaków na ich własnym boisku. Autorka pokazuje wewnętrzny puls światowego centrum finansów. Daje inną, kobiecą, perspektywę na genezę współczesnego kryzysu.

Suzana S. 
Monika Kwiatkowska
Kurhaus Publishing

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
CITY GIRL - Suzana S. (AudioBook)

CITY GIRL. Kobieta, która podbiła londyńską giełdę - Suzana S.  - Książkę Audio możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.