ALCHEMIA UWODZENIA - Agnieszka Ornatowska (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

ALCHEMIA UWODZENIA - Agnieszka Ornatowska (AudioBook MP3)

ALCHEMIA UWODZENIA, czyli erotyczna manipulacja mężczyznami. - Agnieszka Ornatowska - Wydanie drugie - nareszcie nieocenzurowane, w którym specjaliści od tajnej manipulacji ujawniają swoje sekrety hipnotycznego uwodzenia!
Tylko dla dorosłych! Księgarzy uprasza się o sprawdzanie wieku kupujących!


Kliknij na okładce audiobooka - Alchemia uwodzenia aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Dziewczyno, kobietko, kokietko:
 • Jesteś singlem i szukasz mężczyzny swojego życia?
 • Jesteś w nowym związku i pragniesz, by wszystko się udało?
 • Jesteś szczęśliwa ze swym partnerem i chcesz stale podsycać płomień?
 • Jesteś w związku, w którym zaczyna wiać nudą?
 • Urokliwa w każdym calu - Twoje pierwsze podejście do uwodzenia!
  Jaką jesteś kobietą? Czy roztaczasz wokół magiczną aurę, przyciągającą mężczyzn? Czy masz w sobie wdzięk, swobodnie flirtujesz i wzbudzasz żywe zainteresowanie, ilekroć wchodzisz do pokoju? W głębi duszy taka właśnie jesteś. Twoja uśpiona kobiecość szuka tylko ujścia, a znajdzie je właśnie w praktykowaniu sztuki uwodzenia. Skąd ta pewność? Ponieważ to naturalne umiejętności każdej kobiety, wzmocnione przez proste i ogromnie skuteczne techniki. Pamiętaj - masz w sobie wdzięk i urok, które przyciągają mężczyzn jak magnes!
  Filozofia kobiecości - Twój drugi kontakt z alchemią uwodzenia.
  W nowym wydaniu tego bestsellerowego poradnika znajdziesz więcej sposobów, które pomogą Ci skuteczniej uwodzić mężczyzn - zarówno w kontakcie osobistym, jak i na odległość, w słowie pisanym lub podczas rozmowy przez telefon. Dowiesz się również, jak stworzyć idealny profil na portalu randkowym, by przyciągnąć odpowiednich mężczyzn. Dla zaawansowanych zamieszczono tu krótki kurs rozstawania się z klasą, radzenia sobie z rozłąką i zaczynania wszystkiego od nowa.
  Nigdy nie jest za późno na uwodzenie!

Agnieszka Ornatowska 
Agnieszka Ornatowska
Helion

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
ALCHEMIA UWODZENIA - Agnieszka Ornatowska (AudioBook)

Alchemia uwodzenia - To AudioBook dla dorosłych!  Możesz już za chwile posłuchać go w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.