MĘŻCZYZNA OD A DO Z - Piotr Mart (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

MĘŻCZYZNA OD A DO Z - Piotr Mart (AudioBook MP3)

MĘŻCZYZNA OD A DO Z - Piotr Mart (AudioBook Mp3) - poradnik głównie dla kobiet o tym jak zrozumieć faceta.

Kliknij na okładce audiobooka, aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Sztuka pozytywnego wpływania na mężczyznę.

Wyobraź sobie swój szczęśliwy związek z mężczyzną. Wyobraź sobie sobotni poranek, gdy on przynosi śniadanie do łóżka i czule głaszcząc Cię po twarzy, budzi Cię, a zanim otworzysz oczy, mówi, jak bardzo Cię kocha. Wyobraź sobie mężczyznę czułego, kochającego, pomagającego Ci we wszystkim. Wyobraź sobie, jak często Cię przytula i głaszcze, mówiąc, jaką wspaniałą jesteś kobietą. Wyobraź sobie wsparcie mężczyzny, miłość, wierność i swoje szczęście, o jakim zawsze marzyłaś.

A wszystko tylko dlatego, że wiesz, jak na niego pozytywnie wpływać!<


Niestety może być też inaczej…

Wyobraź sobie, że mija kilka lat od Twojego związku z mężczyzną. Masz z nim dwójkę dzieci. Wyobraź sobie agresję i niezrozumienie, które są obecne w Waszym związku niemalże każdego dnia. Wyobraź sobie późne powroty do domu Twojego męża, tylko dlatego, że nie chce przebywać z Tobą pod jednym dachem. Wyobraź sobie mężczyznę, który nie jest czuły, opiekuńczy, którego nic nie obchodzisz, który nie interesuje się dziećmi tak jak one tego potrzebują. W końcu wyobraź sobie rozpad związku, rozwód, cierpienie Twoje, dzieci, ale także i mężczyzny, z którym jesteś związana.
Przeczytaj tę książkę, a nigdy nie spotka Cię ta druga wizja…


Piotr Mart 
Hubert Chłopicki
Złote Myśli Sp. z o.o.

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
MĘŻCZYZNA OD A DO Z - Piotr Mart (AudioBook)

 Mężczyzna od A do Z - To znakomity poradnik, który powinna posłuchać każda kobieta. Jak zrozumieć faceta? Jak stworzyć szczęśliwy związek? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym poradniku, który występuje już w wersji Audiobooka! Nie czekaj, pobierz Audiobooka na swój komputer. Słuchaj zamiast czytać!


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.