WESELE - Stanisław Wyspiański (AudioBook MP3) - Lektury szkolne

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

WESELE - Stanisław Wyspiański (AudioBook MP3) - Lektury szkolne

WESELE - Stanisław Wyspiański (Lektury Szkolne Mp3) - Przyjmij zaproszenie na wyjątkowe wesele Lucjana Rydla z Jadwigą Mikołajczykówną. Specjalnie dla Ciebie wydawnictwo Biblios przygotowało wyjątkową wersję dramatu Stanisława Wyspiańskiego "Wesele". Oferujemy zarazem dobrą książkę i jej artystyczną interpretację głosową uzupełnioną utworami muzycznymi. Warto podkreślić staranny dobór głosów - książki czytają zawodowi aktorzy lub doświadczeni lektorzy radiowi.

Kliknij na okładce audiobooka - WESELE aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3): 

W Bronowicach pod Krakowem, w domu Włodzimierza Tetmajera odbywa się wesele poety Lucjana Rydla i chłopki, Jadwigi Mikołajczykówny. Oprócz mieszkańców Bronowic na weselu goszczą krakowianie: pani Rydlowa, poeta Kazimierz Tetmajer, Dziennikarz. Okazuje się, że wciąż trudno jest się porozumieć mieszkańcom wsi i miasta. Późnym wieczorem do bronowickiej chaty przybywają duchy zaproszone przez państwa młodych...co dzieje się dalej ? POSŁUCHAJ !

Stanisław Wyspiański 
Paweł Ładniak  Szymon Sędrowski  Anna Zawiślak
Wydawnictwo Biblios

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
WESELE - S. Wyspiański (AudioBook)

Wesele - Stanisław Wyspiański - Obowiązkowa Lektura Szkolna, którą możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer. Słuchaj zamiast czytać!


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.