LEKTURY SZKOLNE MP3 - AudioBooki (Słuchaj zamiast czytać!)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

LEKTURY SZKOLNE MP3 - AudioBooki (Słuchaj zamiast czytać!)

Sposób na Lektury w Szkole - Słuchaj AudioBooków (Książek Mp3)

Właśnie rozpoczął się rok szkolny. Uczniowie powrócili do szkół i stoją przed kolejnym rokiem nauki, w którym będą musieć przeczytać wiele lektur szkolnych wybranych przez nauczycieli.

Tak się składa, że wraz z rosnącą popularnością książek audio (audiobooków), pojawił się prosty sposób na szybkie i przyjemne przyswajanie literatury i lektur szkolnych, które każdy znać powinien. Szczególnie zainteresowani tą formą będą zapewne uczniowie, którzy raczej niechętnie podchodzą do konieczności brnięcia przez setki stron lektur szkolnych. Nawet jeśli są to najważniejsze arcydzieła literatury światowej. Tym sposobem pewnie zainteresują się również osoby, które nie muszą, ale chcą uzupełnić braki w lekturze. Powszechnie wiadomo jednak, jak trudno w dzisiejszych czasach znaleźć czas na choćby kilka chwil z ciekawą powieścią.

Dlatego z pomocą zarówno dla jednych jak i drugich przychodzą wspomniane już - książki audio. Dokładniej rzecz biorąc najlepsze i najpopularniejsze Lektury szkolne oraz literatura w postaci audiobooków.

Taka książka audio mp3, to nic innego jak nagranie, zawierające pełną treść lektury, czytanej przez lektora w sposób przyjazny dla ucha i wprowadzający słuchacza w świat poznawanej właśnie powieści.

Dzięki takiej książce do słuchania, nauczycielom i rodzicom na pewno łatwiej będzie przekonać uczniów do sięgnięcia po pełne wersje lektur, zamiast wszechobecnych bryków i opracowań. Kto wie, może po wysłuchaniu ciekawej opowieści sami chętniej sięgną po wersję „do czytania”?

Wszystkim „zapracowanym” miłośnikom literatury pięknej z kolei łatwiej będzie znaleźć chwilę na takich klasyków jak Tołstoj, Sienkiewicz czy Goethe. Z powodzeniem można wykorzystać czas w korku, długą podróż, czy po prostu zrelaksować się po ciężkim dniu pracy, dając przy tym odpocząć zmęczonym oczom?

Warto zaznaczyć tutaj, że lektury szkolne lub swoje ulubione dzieła literatury każdy może odsłuchać na dowolnym odtwarzaczu mp3 lub komórce w drodze do szkoły bądź pracy i nie ważne, czy podróżujesz samochodem, autobusem, czy pieszo w każdej chwili możesz słuchać książek audio.

Gdzie znajdziesz Lektury Szkolne w Plikach Mp3?

Ponad 170 lektur szkolnych mp3 (audiobooków)
wraz z opracowaniami znajdziesz na stronie:
LEKTURY SZKOLNE Mp3 - tam pobierzesz je najtaniej z gwarancją satysfakcji prosto na swój komputer bez zbędnych kosztów wysyłki w 3 minuty. 

Jeżeli chcesz posłuchać online przykładowych lektur to możesz to zrobić na naszej stronie klikając na: AudioBooki Online - Lektury.

Poniżej udostępniamy kilka najpopularniejszych 
lektur szkolnych Mp3

lektury szkolne, opracowania lektur: Krzyżacy - audiobookKRZYŻACY - Henryk Sienkiewicz 
Kolejna, słynna powieść Henryka Sienkiewicza w wersji audio. Tym razem swego głosu użyczył Zbigniew Wróbel, który swoim przyjemnym głosem pozwala z wielkim zaciekawieniem wsłuchać się w opowieść o dawnej świetności Polski. Krzyżacy - H. Sienkiewicz (pobierz)


lektury szkolne, opracowania lektur: Lalka - audiobook
LALKA - Bolesław Prus

Bogaty warszawski kupiec Stanisław Wokulski zakochuje się w zubożałej arystokratce Izabeli Łęckiej. Czy ta historia ma szczęśliwe zakończenie? Posłuchaj zamiast czyjać
 

lektury szkolne, opracowania lektur: Trylogia - audiobook TRYLOGIA - Henryk Sienkiewicz
Już teraz Trylogia Henryka Sienkiewicza w wersji audio. Wybitne interpretacje aktorów teatralnych. Słuchając tej interpretacji, człowiek ma nieodparte wrażenie, iż Sienkiewicz napisał tą powieść po to, by mogła być przeczytana przez Pana Globisza Trylogia - H. Sienkiewicz (pobierz)Więcej Lektur Szkolnych znajdziesz na stronie:  
Lektury Szkolne Mp3 (AudioBooki)0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.