W PUSTYNI I W PUSZCZY - Henryk Sienkiewicz (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

W PUSTYNI I W PUSZCZY - Henryk Sienkiewicz (AudioBook MP3)

W PUSTYNI I W PUSZCZY - Henryk Sienkiewicz (Lektury Szkolne Mp3) - Kolejna wersja audiobooka "W pustyni i w puszczy", którą tym razem czyta Wojciech Bartoszek.

Kliknij na okładce audiobooka, aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3): 

Główni bohaterowie, czternastoletni Staś Tarkowski i ośmioletnia Nel Rawlison, zostają porwani przez Beduinów i zawiezieni do Chartumu, gdzie swoją siedzibę ma Mahdi - przywódca powstania przeciwko Anglikom. Z trudem znoszą uciążliwą podróż przez pustynię.Więcej dowiesz się ściągając audiobooka na swój komputer ...


Henryk Sienkiewicz 
Wojciech Bartoszek
Aleksandria

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
W PUSTYNI I W PUSZCZY - H. Sienkiewicz (AudioBook)

W PUSTYNI I W PUSZCZY - Henryka Sienkiewicza - Obowiązkową Lekturę Szkolną możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.