KILKA SEKUND OD ŚMIERCI - Harlan Coben (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

KILKA SEKUND OD ŚMIERCI - Harlan Coben (AudioBook MP3)

KILKA SEKUND OD ŚMIERCI - Harlan Coben (AudioBook Mp3) 

http://e-sklep.nextore.pl/upload/sklep/albatros/audio/kilka_sekund_od_smierci-harlan_coben-albatros/public/Kilka%20sekund%20od%20smierci-audio-cov.jpg
Kliknij na okładce audiobooka, aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):
Kontynuacja Schronienia zaczyna się zaledwie kilka dni od wydarzeń opisanych w pierwszym tomie. Nastolatek, który niedawno zamieszkał z Myronem, powoli odnajduje swoje miejsce w nowej szkole, ale wciąż wpada w kolejne kłopoty. Tym razem Mickey zostaje zamieszany w podpalenie i morderstwo. Usiłuje też odkryć prawdę o śmierci ojca.

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
KILKA SEKUND OD ŚMIERCI - Harlan Coben (AudioBook)

Kilka sekund od śmierci - Harlan Coben - Książkę Audio możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer. Słuchaj zamiast czytać!


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.