INFERNO - Dan Brown (AudioBook Mp3) - Najbardziej oczekiwana Książka Audio 2013 roku!

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

INFERNO - Dan Brown (AudioBook Mp3) - Najbardziej oczekiwana Książka Audio 2013 roku!

INFERNO - Dan Brown (AudioBook Mp3) - Nowa powieść autora "Kodu Leonarda da Vinci", "Inferno" to kolejna książka Dana Browna, opowiadająca o harvardzkim specjaliście o symboliki, Robercie Langdonie. Jej akcja rozgrywać się będzie tym razem w samym sercu Europy, gdzie Langdon zgłębiał będzie tajemnice jednego z największych arcydzieł literackich.

http://www.nexto.pl/upload/pdw/sonia_draga/284f1311411e424e0d4c/inferno_audiobook_w8cm-300dpi.jpg
Kliknij na okładce audiobooka - Inferno aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3): 

Chociaż zajmowałem się "Piekłem" Dantego jako student, dopiero niedawno, podczas badań we Florencji, udało mi się dostrzec i docenić to, jak wielki i trwały wpływ miało dzieło Dantego na współczesny świat - mówi Dan Brown. - W nowej powieści będę miał przyjemność zabrać czytelników w podróż głęboko w tę tajemniczą rzeczywistość i ukazać im krajobraz pełen kodów, symboli i tajnych przejść.

DAN BROWN SCHODZI DO PIEKIEŁ DANTEGO...

Światowej sławy specjalista od symboli, Robert Langdon budzi się na szpitalnym łóżku w zupełnie obcym miejscu. Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w szpitalu. Nie potrafi też wyjaśnić, w jaki sposób wszedł w posiadanie tajemniczego przedmiotu, który znajduje we własnej marynarce. Czasu na rozmyślania nie ma niestety zbyt wiele. Ledwie na dobre odzyskuje przytomność, ktoś próbuje go zabić. W towarzystwie młodej lekarki Sienny Brooks Langdon opuszcza w pośpiechu szpital. Ścigany przez nieznanych wrogów przemierza uliczki Florencji, próbując odkryć powody niespodziewanego pościgu. Podąża śladem tajemniczych wskazówek ukrytych w słynnym poemacie Dantego… Czy jego wiedza o tajemnych sekretach, które skrywa historyczna fasada miasta wystarczy, by umknąć nieznanym oprawcom? Czy zdoła rozszyfrować zagadkę i uratować świat przed śmiertelnym zagrożeniem?

Dan Brown  
Jacek Rozenek
Sonia Draga

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
INFERNO - Dan Brown (AudioBook)

Najbardziej oczekiwana powieść Dana Browna - autora Kodów Da Vinci możesz już teraz posłuchać w pełnej wersji pobierając audiobooka (książkę Audio mp3) legalnie prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Jeżeli szukasz eKsiążki (eBooka) to pobierzesz go na stronie: Inferno - Dan Brown (eBook - PDF)


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.