WIECZORYNKI - Anna Onichimowska (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

WIECZORYNKI - Anna Onichimowska (AudioBook MP3)

WIECZORYNKI - Anna Onichimowska (Bajki dla Dzieci Mp3) - Zbiór zabawnych opowieści dla dzieci i ich zabieganych rodziców – króciutkie rozdziały są idealne do słuchania przed snem, a pełen absurdalnych smaczków humor rozbawi każdego, niezależnie od wieku.

http://e-sklep.nextore.pl/upload/sklep/biblioteka_akustyczna/audio/wieczorynki-anna_onichimowska-biblioteka_akustyczna/public/Wieczorynki-audio-cov.jpg
Kliknij na okładce audiobooka, aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Audiobook zawiera wszystkie trzy części cyklu wieczorynek Anny Onichimowskiej opowiadających o przygodach kota Miśka, żółwia Antosia i Wielkiej Kaczki.

Anna Onichimowska 
Janusz Zadura
Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
WIECZORYNKI - Anna Onichimowska (AudioBook)

Wieczorynki - Anny Onichimowskiej - Bajki dla Dzieci, które możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.