JA INKWIZYTOR.BICZ BOŻY - Jacek Piekara (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

JA INKWIZYTOR.BICZ BOŻY - Jacek Piekara (AudioBook MP3)

JA INKWIZYTOR. BICZ BOŻY - Jacek Piekara  (AudioBook Mp3)

http://e-sklep.nextore.pl/upload/sklep/biblioteka_akustyczna/audio/ja_inkwizytor_bicz_bozy-jacek_piekara-biblioteka_akustyczna/public/Ja%20Inkwizytor%20Bicz%20bozy-audio-cov.jpg
Kliknij na okładce audiobooka, aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3): 
Oto On, inkwizytor i sługa Boży. Człowiek głębokiej wiary.
Mordimer Madderdin musi dowiedzieć się kto i dlaczego w okrutny sposób zabija dostojników Kościoła. Czy giną dlatego, że są ludźmi wielkiej świętości, czy że popełnili obrzydliwe zbrodnie? Czy mordercą jest szaleniec, desperat, a może potężny czarnoksiężnik lub demon?
Bicz Boży to nie tylko historia skomplikowanego śledztwa. To również opowieść, w której wyjawiona zostaje tajemnica zniknięcia Jezusa Chrystusa, niektóre sekrety Wewnętrznego Kręgu Inkwizytorium, a także przepowiednia dotycząca przyszłości samego Mordimera.
Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
JA INKWIZYTOR.Bicz Boży - Jacek Piekara (AudioBook)

Ja Inkwizytor. Bicz Boży - Jacek Piekara  - Książkę Audio możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.