SZUBIENICZNIK. Falsum et verum - Jacek Piekara (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

SZUBIENICZNIK. Falsum et verum - Jacek Piekara (AudioBook MP3)

SZUBIENICZNIK. Falsum et verum (AudioBook Mp3) - Drugi tom bestsellerowej powieści Jacka Piekary Szubienicznik. Kontynuacja Szubienicznika do ostatniej chwili trzyma słuchaczy w napięciu. Stare tropy jeszcze bardziej się plączą, a nowe fakty wciąż zaskakują.

http://e-sklep.nextore.pl/upload/sklep/biblioteka_akustyczna/audio/szubienicznik_falsum_et_verum-jacek_piekara-biblioteka_akustyczna/public/Szubienicznik%20Falsum%20et%20verum-audio-cov.jpg
Kliknij na okładce audiobooka, aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):
Podstarości Jacek Zaremba przybył do stolnika Ligęzy, by rozwikłać tajemnicę sfałszowanych listów. Nie podejrzewał, że intryga, w którą został wciągnięty,  miast myśliwym uczyni go zwierzyną. Czy oskarżony o potworne zbrodnie dowiedzie swej niewinności? A może Zaremba to wilk w owczej skórze?


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
SZUBIENICZNIK - Jacek Piekara (AudioBook)

Szubienicznik - Jacek Piekara - Książkę Audio możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.