BOŻY BOJOWNICY - Andrzej Sapkowski (AudioBook Mp3) - trylogia Husycka.

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

BOŻY BOJOWNICY - Andrzej Sapkowski (AudioBook Mp3) - trylogia Husycka.

BOŻY BOJOWNICY - Andrzej Sapkowski (AudioBook Mp3) - Audiobook „Boży bojownicy” to kontynuacja książki audio „Narrenturm”, który w 2009 wprowadził na polski rynek kategorię superprodukcji. Jest pełną treścią książki zrealizowaną w formie spektaklu dźwięku i wyobraźni.


Boży bojownicy - audioBook - okładka książki audio

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Pełna treść książki zrealizowana w formie spektaklu dźwięku i wyobraźni!

Świat dźwięków, który zniewoli każdego. - 190 aktorów! 7 miesięcy nagrań! 5 miesięcy postprodukcji!  Występują m.in.: Krzysztof Gosztyła, Anna Dereszowska, Lesław Żurek, Krzysztof Wakuliński, Henryk Talar, Artur Barciś, Magdalena Różczka, Kazimierz Kaczor, Adam Ferency, Krzysztof Banaszyk, Jacek Lenartowicz.

„Trylogia husycka" to nieoficjalna nazwa trzech powieści fantastyczno-historycznych napisanych przez Andrzeja Sapkowskiego. Tłem wydarzeń całej serii są wojny husyckie, a głównym bohaterem jest Reinmar z Bielawy (Lesław Żurek). W skład trylogii wchodzą: „Narrenturm”, „Boży bojownicy”, „Lux perpetua”.

Reżyseria: Janusz Kukuła - produkcje Teatru Polskiego Radia m.in. „Trylogia” Sienkiewicza, „Quo Vadis”, audiobooki „Wiedźmin”, „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”.

Muzyka: Adam Skorupa - kompozytor ścieżki dźwiękowej do uhonorowanej wieloma międzynarodowymi nagrodami gry komputerowej „Wiedźmin”, uznany przez amerykański portal IGN najlepszym twórcą oryginalnej muzyki do gier komputerowych w 2007 roku.

Autor: Andrzej Sapkowski
Czyta: zespół aktorów.
Długość: 23 godz. 31 min.
Cykl: Trylogia husycka
Kategoria: Superprodukcje
Typ: Audiobook - pełny


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
BOŻY BOJOWNICY - A. Sapkowski (AudioBook)

Boży Bojownicy - Polską SuperProdukcję - Andrzeja Sapkowskiego - możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.