MIĘDZY WARIATAMI - Marcin Meller (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

MIĘDZY WARIATAMI - Marcin Meller (AudioBook MP3)

MIĘDZY WARIATAMI - Marcin Meller (AudioBook Mp3) - W „Gaumardżos” podróżował po Gruzji, a w opowieściach terenowo-przygodowych Między wariatami Marcin Meller odwiedza Afrykę, Bliski Wschód.

http://e-sklep.nextore.pl/upload/sklep/wielka_litera/audio/miedzy_wariatami-marcin_meller-wielka_litera/public/Miedzy%20wariatami-audio-cov.jpg
Kliknij na okładce audiobooka - MIĘDZY WARIATAMI aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Marcin Meller bierze udział w chuligańskiej wyprawie kiboli i jest deportowany z Kurdystanu. Autor potrafi w dwóch zdaniach dotrzeć do sedna spraw, ale też zuchwale tropi absurdy i paradoksy współczesnego świata, konfrontuje kulturę zachodnią z tradycjami krajów Wschodu, w zdarzeniach życia codziennego dopatruje uniwersalnych zasad. A wszystko opowiada z właściwym sobie humorem, dystansem, ciętym językiem. Uzupełnia historie o prywatne dygresje i komentarze przyjaciół i wrogów. Poza felietonami i reportażami publikowanymi w prasie, w książce znajdują się również teksty zdradzające kulisy pracy dziennikarza, nieznane fakty i „afery” związane z niektórymi kontrowersyjnymi wypowiedziami autora, inne historie mają swoją kontynuację „po latach” lub zostały skomentowane „świeżym okiem”.


Marcin Meller 
Wojciech Mecwaldowski
Wielka Litera

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
MIĘDZY WARIATAMI - Marcin Meller (AudioBook)

Między Wariatami  - Marcin Meller - Książkę Audio możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.