ZEMSTA UBIERA SIĘ U PRADY - Lauren Weisberger (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

ZEMSTA UBIERA SIĘ U PRADY - Lauren Weisberger (AudioBook MP3)

ZEMSTA UBIERA SIĘ U PRADY - Lauren Weisberger (AudioBook Mp3) - Jest to kontynuacja bestsellera "Diabeł ubiera się u Prady".

http://e-sklep.nextore.pl/upload/sklep/albatros/audio/zemsta_ubiera_sie_u_prady-lauren_weisberger-albatros/public/Zemsta%20ubiera%20sie%20u%20Prady-audio-cov.jpg
Kliknij na okładce audiobooka, aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):
Andy jest właścicielką czasopisma, które chciałaby przejąć grupa wydawnicza należąca do Mirandy. Główna bohaterka szykuje się do ślubu, a przy tym współpracuje i przyjaźni się z Emily, swoją przeciwniczką z czasów w "Runway". Za każdym razem, gdy Miranda pojawia się na horyzoncie, główna bohaterka zupełnie traci głowę.


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
ZEMSTA UBIERA SIĘ U PRADY - L. Weisberger (AudioBook)

Zemsta ubiera się u Prady -  Lauren Weisberger - Interesujesz się modą? Spodobała Ci się pierwsza część "Diabeł ubiera się u Prady" ? Jeśli tak, to jest to rewelacyjna książka właśnie dla Ciebie, która występuje już w wersji audiobooka.  Książkę Audio możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer.


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.