GRA O TRON - AudioBook MP3 - R.R Martin (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

GRA O TRON - AudioBook MP3 - R.R Martin (pobierz)

GRA O TRON - R.R Martin - Audiobook MP3

GRA O TRON George R.R. Martin (Audiobook Mp3) - Tom I cyklu Pieśń Lodu i Ognia Światowy bestseller w formie audiobooka. Gwiazdorska obsada. Specjalne efekty dźwiękowe i pond dwie godziny muzyki. Szlachetne rody zamieszkujące zachodnie Krainy walczą o władzę. W grze o Żelazny Tron wygrywasz albo umierasz. Adaptacja kultowej epopei George'a R.R. Martina, wydanej nakładem zysk i S-ka Wydawnictwo, to produkcja nie mająca sobie równych.

Gra o tron - audiobook MP3
 AudioBook Mp3 - Gra o Tron - R.R Martin.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3): 

W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbuntowani władcy, obalili szalonego Smoczego Króla, Aerysa Targaryena, zasiadającego na Żelaznym Tronie Zachodnich Krain, lecz obalony władca pozostawił po sobie potomstwo, równie szalone jak on sam. Tron objął Robert - najznamienitszy z buntowników. Minęły jednak lata pokoju i możnowładcy zaczynają grę o tron...

AUDIOBOOK GRA O TRON (Książa Audio MP3).

muzyka: Adam Walicki
reżyseria: Krzysztof Czeczot
obsada: W produkcji udział wzięły największe gwiazdy polskiej sceny, między innymi:
Eddard Stark Robert Więckiewicz
Lysa Stark Anna Dereszowska
Joffrey Baratheon Maciej Musiał
Robert Baratheon Marian Dziędziel

Od wydawcy: George R.R Martin jest jednym z najbardziej cenionych pisarzy fantastyki. Dzięki swej wielotomowej sadze pozyskał miliony oddanych fanów i odrodził tradycję epickiej fantasy w stylu tolkienowskim.

Autor: George R.R. Martin
Czyta:zespół aktorów
Długość: 31 godz. 13 min.
Kategoria: Fantasy
Typ: Audiobook - pełny


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3


Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Grę o Tron - powieść R.R Martina w formie audiobooka na Mp3 możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka ze strony Nexto (nie Chomikuj) na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj wygodnie zamiast czytać!0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.