WIESZAĆ KAŻDY MOŻE AUDIOBOOK MP3 (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

WIESZAĆ KAŻDY MOŻE AUDIOBOOK MP3 (pobierz)

WIESZAĆ KAŻDY MOŻE - Andrzej Pilipiuk - Opowiadania o Jakubie Wędrowyczu tom V (Audiobook MP3).

Wieszać każdy może (AudioBook Mp3) – piąty z cyklu audiobook Andrzeja Pilipiuka opowiadających o egzorcyście amatorze, bimbrowniku, zamieszkującym Stary Majdan zapadłą wieś na ścianie wschodniej – Jakubie Wędrowyczu.

Wieszać każdy może audiobook MP3
 AudioBook Mp3 - Wieszać Każdy może - Andrzej Pilipiuk.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Wieszać każdy może, to kolejna książka o tej kultowej postaci. W typowo „wędrowyczowskich” opowiadaniach poznacie jedną z wojennych przygód bohatera, dowiecie się kim są „Zieloni Mściciele” oraz wysłuchacie wykładu na tematy fachowe. Autor ujawni wreszcie prawdziwe imię Baby Jagi i pokaże zgubne efekty działania kaca. Po raz pierwszy okaże się również, że był ktoś, kto mógł wypić więcej niż Jakub Wędrowycz. Ale nie był człowiekiem, więc się nie liczy. A na koniec... na koniec poznacie siłę prawdziwej egipskiej klątwy.

Tym razem do Wędrowycza dołączy również Wieśmin – bohater opowiadania nagrodzonego w konkursie literackim „U nas za stodołą”. Opowiadanie po części wyjaśnia tajemnicę niezwykłej płodności twórczej Andrzeja Pilipiuka.

AudioBook - Wieszać Każdy Może zawiera 8 opowiadań autorstwa Andrzeja Pilipiuka:
Rekruci, Fabryka, Kac, Wykład, Skansen, Ciocia Agnieszka, Kontyngent, Pola Trzcin,

Wieszać każdy może - Audiobook MP3 (Książka Audio).

Autor: Andrzej Pilipiuk
Czyta: Grzegorz Pawlak
Długość: 7 godz. 45 min.
Cykl: Opowiadania o Jakubie Wędrowyczu - zobacz więcej
Kategoria: Fantasy
Typ: Audiobook - pełny


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

V tom opowiadań o przygodach Jakuba Wędrowycza w książce audio - Wieszać każdy może -  w pełnej wersji szybko i legalnie pobierzesz na stronie Nexto (nie Chomikuj) bezpośrednio na swój komputer, bez kosztów przesyłki w najlepszej cenie. Audiobooka czyta Grzegorz Pawlak.
 


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.