POCHŁANIACZ AUDIOBOOK MP3 - Katarzyna Bonda (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

POCHŁANIACZ AUDIOBOOK MP3 - Katarzyna Bonda (pobierz)

POCHŁANIACZ - Katarzyna Bonda (Audiobook Mp3).

Pochłaniacz (Audiobook Mp3) - to pierwsza część kryminalnej tetralogii Cztery żywioły - autorstwa Katarzyny Bondy, której  główną bohaterką jest piękna profilerka zmagająca się z demonami z przeszłości musi rozwiązać zagadkę, która zaprowadzi ją do tajemniczego morderstwa sprzed lat.

Pochłaniacz Audiobook Mp3
 AudioBook Mp3 - Pochłaniacz - Katarzyna Bonda.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Pierwsza z czterech części, gdzie główną bohaterką jest profilerka Sasza Załuska. Każdej patronuje inny żywioł: Powietrze, Ogień, Ziemia i Woda

Profiler to kryminolog wykorzystujący wiedzę psychologiczną do chwytania przestępców, najczęściej seryjnych morderców. „Pochłaniacz” otwiera cykl powieści sensacyjnych Katarzyny Bondy, powieściopisarki i dokumentalistki. Temu tomowi patronuje Powietrze, a fabuła osnuta jest wokół zapachów. To one są kluczem do intrygi i rozwiązania zagadki. Jest Wielkanoc 2013. Po siedmiu latach pracy w Instytucie Psychologii Śledczej w Huddersfield na polskie wybrzeże powraca Sasza Załuska. Do profilerki zgłasza się Paweł „Buli” Bławicki, właściciel klubu muzycznego w Sopocie. Podejrzewa, że jego wspólnik - były piosenkarz i autor przeboju Dziewczyna z północy - chce go zabić. Profilerka nie chce się zaangażować w sprawę. Kiedy jednak dochodzi do strzelaniny, Załuska zmuszona jest podjąć wyzwanie. Rewelacyjny kryminał, gdzie analiza i dedukcja uzupełniają się a fikcja literacka jest głęboko zakorzeniona w polskiej rzeczywistości. Słuchając audiobooku nie możesz się uwolnić od uczucia, że ta korupcja, bezsensowna zawiść, układy towarzyskie… Nie możesz przestać myśleć, bo zaczynasz się bać.

Pochłaniacz - Audiobook (książka audio do słuchania).

Cykl: Cztery żywioły Saszy Załuskiej (tom 1)

Autor: Katarzyna Bonda
Czyta: Agata Kulesza
Długość: 18 godz. 37 min.
Kategoria: Kryminały
Typ: Audiobook - pełny


Posłuchaj fragmentu Audiobooka ZA DARMOPobierz Pełną wersję Audiobooka:

I cześć opowieści o profilerce Saszy Załuskiej - Pochłaniacz - w pełnej wersji pobierzesz szybko i legalnie na stronie Nexto (nie chomikuj) bezpośrednio na swój komputer, bez kosztów przesyłki w najlepszej cenie. Audiobooka czyta Agata Kulesza.
 


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.