FARMA LALEK AUDIOBOOK MP3 - Wojciech Chmielarz (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

FARMA LALEK AUDIOBOOK MP3 - Wojciech Chmielarz (pobierz)

FARMA LALEK - Wojciech Chmielarz (Audiobook MP3).

Farma Lalek - Wojciech Chmielarz - Książka Audio Mp3 (Audiobook) - W napisanej z rozmachem „Farmie lalek” Wojciech Chmielarz potwierdza, że ma to, czego potrzebuje rasowy autor kryminałów: ucho do różnych odmian potocznego języka, oko na ciemne strony dzisiejszego świata i głowę do układania zagadek. Ma też jeszcze coś, czego wciąż brakuje większości polskich pisarzy kryminalnych: wierzy mu się, że pracę policjantów zna nie tylko z telewizji.” Piotr Bratkowski

FARMA LALEK AUDIOBOOK MP3
 AudioBook MP3 - Farma Lalek - Wojciech Chmielarz.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Treść: Wyjątkowo okrutna zbrodnia

Jakub Mortka przed emeryturą został przeniesiony do Krotowic, miasteczka zagubionego gdzieś w Karkonoszach, by spokojnie doczekać sędziwego wieku. Jednak to nie jest ani bezpieczne, ani spokojne miejsce na ziemi. To właśnie teraz wydarzy się tu najokrutniejsza i najbardziej makabryczna zbrodnia, z jaką kiedykolwiek spotkała się policja, a tym bardziej komisarz Mortka. Jedenastoletnia Marta nie wraca do domu na noc. Policja rozpoczyna poszukiwania i szybko odnajduje pedofila, który przyznaje się do gwałtu i zabójstwa. Stare uranowe sztolnie, których pełno jest w Karkonoszach, kryją jeszcze wiele tajemnic. 
Dla komisarza Jakuba Mortki staż w Krotowicach miał być odpoczynkiem i spokojną chwilą na przemyślenie własnego życia. Zamiast tego będzie zmuszony szukać sprawcy makabrycznej zbrodni, której okrucieństwo przerasta wszystko, z czym do tej pory się spotkał.
TVN przygotowuje ekranizację książki.

Farma lalek - Audiobook MP3 (książka audio do słuchania).

Autor: Wojciech Chmielarz
Czyta: Janusz Zadura
Długość: 12 godz. 36 min.
Kategoria: Kryminały
Typ: Audiobook - pełny


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Polski kryminał - Farma Lalek - Wojciecha Chmielarza do słuchania pobierzesz już teraz szybko i legalnie na stronie Nexto (nie chomikuj) klikając na link powyżej. Audiobooka czyta Janusz Zadura.
 


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.