ZWODNICZY PUNKT AUDIOBOOK MP3 - Dan Brown (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

ZWODNICZY PUNKT AUDIOBOOK MP3 - Dan Brown (pobierz)

ZWODNICZY PUNKT - Dan Brown (Audiobook MP3).

Zwodniczy Punkt - Książka Audio Mp3 - Dan Brown - precyzyjny, mistrzowski, z naukowym podejściem do tematu... -Posłuchaj tego audiobooka, zajmie ci to cały dzień, ale to będzie dzień niezapomniany!

Zwodniczy Punkt audiobook MP3

 AudioBook Mp3 - Zwodniczy punkt - Dan Brown.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Treść audioboka: Dan Brown w kolejnej powieści sensacyjnej wyprawia swoich bohaterów w obszary biegunowych chłodów. To tam, w lodowcach Arktyki, znajduje się meteoryt ze śladami życia pozaziemskiego. Na taką wiadomość czeka świat. Biały Dom wysyła grupę naukowców w celu zbadania meteorytu i stwierdzenia jego autentyczności. Do grupy na osobiste polecenie prezydenta dołącza Rachel Sexton, analityk wywiadu, by przygotować opis znaleziska dla Białego Domu. Towarzyszy jej Michael Tolland, światowej klasy oceanograf. Wkrótce okazuje się, że meteoryt jest precyzyjnie przygotowaną mistyfikacja. Człowiek, który za nią stoi, zrobi wszystko, by prawda nie ujrzała światła dziennego. nie tylko życie naukowców jest zagrożone, ale także życie samego prezydenta... Kto stoi za misternie skonstruowanym spiskiem... Audiobook ze świetnymi dialogami, mocną podbudową naukową, doskonałym tempem akcji. Zawiła fabula jest prowadzona pewnie i intrygująco.

Zwodniczy punkt - Audiobook (Książka Audio).

Autor: Dan Brown
Czyta: Jacek Rozenek
Długość: 13 godz. 45 min.
Kategoria: Sensacja i thriller
Zobacz inne audiobooki z tej kategorii - Audiobooki sensacyjne


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Zwodniczy Punkt - Dan Brown (książka audio do słuchania) - jeden z najczęściej pobieranych audiobooków z kategorii sensacyjne w miesiącu sierpniu możesz już teraz szybko i legalnie pobrać ze strony Nexto (nie chomikuj) prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać w każdej wolnej chwili. Audiobooka czyta - Jacek Rozenek.
 


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.