EKSPOZYCJA - Remigiusz Mróz - AudioBook Mp3

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3
Polub nas i bądź na bieżąco.


EKSPOZYCJA - Remigiusz Mróz - AudioBook Mp3

EKSPOZYCJA - Remigiusz Mróz (Audiobook Mp3).

Ekspozycja - Remigiusz Mróz - Książka Audio Mp3 - Nieuchwytny zabójca. Mroczna tajemnica z przeszłości. Zaskakujący finał - Polski kryminał autora bestselerowej Kasacji - Posłuchaj fragmentu online i pobierz pełną wersję audiobooka już teraz.

 AudioBook Mp3 - Ekspozycja - Remigiusz Mróz.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Treść:
Termin "ekspozycja" ma przynajmniej pięć znaczeń. Podobnie wieloznaczny jest każdy krok mordercy.Pewnego ranka turyści odkrywają na Giewoncie makabryczny widok – na ramionach krzyża powieszono nagiego mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że zabójca nie zostawił żadnych śladów.

Sprawę prowadzi niecieszący się dobrą opinią komisarz Wiktor Forst. Zanim tamtego ranka stanął na Giewoncie, wydawało mu się, że widział w życiu wszystko. Tropy, jakie odkryje wraz z dziennikarką Olgą Szrebską, doprowadzą go do dawno zapomnianych tajemnic… Winy z przeszłości nie dadzą o sobie zapomnieć. Okrutne zbrodnie muszą zostać odkupione.

Zwodniczy punkt - AudioBook (książka audio Mp3).
Autor: Remigiusz Mróz
Czyta: Krzysztof Gosztyła
Długość: 14 godz. 12 min.
Kategoria: Kryminał polski
Zobacz inne audiobooki z tej kategorii - Polski Kryminał


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Ekspozycja - Remigiusz Mróz - Polski kryminał autora bestselerowej Kasacji w mistrzowskiej interpretacji Krzysztofa Gosztyły - możesz już teraz pobrać ze strony Audioteki  prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać w każdej wolnej chwili. 


0 komentarze :

Prześlij komentarz

Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.