EKSPOZYCJA AUDIOBOOK MP3 - Remigiusz Mróz (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

EKSPOZYCJA AUDIOBOOK MP3 - Remigiusz Mróz (pobierz)

EKSPOZYCJA - Remigiusz Mróz (Audiobook MP3).

Audiobook Ekspozycja - Remigiusz Mróz - Książka Audio Mp3 - Nieuchwytny zabójca. Mroczna tajemnica z przeszłości. Zaskakujący finał - Polski kryminał autora bestselerowej Kasacji - Posłuchaj fragmentu online i pobierz pełną wersję audiobooka już teraz.

Ekspozycja - audiobook MP3
 Audiobook Mp3 - Ekspozycja - Remigiusz Mróz.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Treść audiobooka: Termin "ekspozycja" ma przynajmniej pięć znaczeń. Podobnie wieloznaczny jest każdy krok mordercy.Pewnego ranka turyści odkrywają na Giewoncie makabryczny widok – na ramionach krzyża powieszono nagiego mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że zabójca nie zostawił żadnych śladów.

Sprawę prowadzi niecieszący się dobrą opinią komisarz Wiktor Forst. Zanim tamtego ranka stanął na Giewoncie, wydawało mu się, że widział w życiu wszystko. Tropy, jakie odkryje wraz z dziennikarką Olgą Szrebską, doprowadzą go do dawno zapomnianych tajemnic… Winy z przeszłości nie dadzą o sobie zapomnieć. Okrutne zbrodnie muszą zostać odkupione.

EKSPOZYCJA AUDIOBOOK (Książka Audio MP3).

Autor: Remigiusz Mróz
Czyta: Krzysztof Gosztyła
Długość: 14 godz. 12 min.
Kategoria: Polski Kryminał do słuchania
Zobacz inne audiobooki z tej kategorii.


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Ekspozycja - Remigiusz Mróz - Polski kryminał autora bestselerowej Kasacji w mistrzowskiej interpretacji Krzysztofa Gosztyły - możesz już teraz legalnie pobrać ze strony księgarni (nie chomikuj) prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać w każdej wolnej chwili. 


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.