KASACJA AUDIOBOOK MP3 - Remigiusz Mróz (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

KASACJA AUDIOBOOK MP3 - Remigiusz Mróz (pobierz)

KASACJA - Remigiusz Mróz (Audiobook MP3).

Kasacja - Remigiusz Mróz - Książka Audio Mp3 - Bestellerowy polski thriller prawniczy, który bije rekordy popularności. Od kilku tygodni najczęściej pobierany ze strony Audioteki - AudioBook do słuchania na Mp3.

Kasacja - Audiobook MP3

 Audiobook Mp3 - Kasacja - Remigiusz Mróz.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Treść audiobooka: Kancelaria Chyłka & Zordon otrzymuje intratną propozycję obrony oskarżonego o podwójne morderstwo syna bogatego biznesmena. Przed bohaterami nie lada wyzwanie, które na pewno wyjdzie poza cztery ściany klimatyzowanej sali sądowej. Tym bardziej, że sprawa wydaje się nie do obrony. Oskarżony zachowuje się jak psychopata. Po zabiciu swoich ofiar spędził z nimi w swoim mieszkaniu 10 dni. Jednak praca to praca, klient płaci i wymaga. Młoda, ambitna prawniczka Joanna Chyła zrobi wiele by odnieść zwycięstwo, pomaga jej w tej batalii zapatrzony w nią aplikant Kordian Oryński. Ich cięte, błyskotliwe i dowcipne rozmowy nadają tempa całej powieści, choć dynamiki temu audiobookowi odmówić nie można. Autor, obok sprawy zmasakrowania zwłok, handlu narkotykami, utarczek z mafią, porwania, szantażu i okaleczenia, zawarł sporą dawkę rozrywki.

Przemyślana fabuła trzyma w napięciu, proces szukania dowodów i kontakty z oskarżonym są źródłem sporych emocji, zaskakujące zwroty akcji okraszone żartem i żywymi dialogami. Wydarzenia na sali sądowej wiarygodne i wciągające, jako że autor jest prawnikiem. To dobrze, że kancelaria Chyłka & Zordon, będzie prowadziło kolejne sprawy, które również ukażą się w postaci audiobooka.

Opinie o książce Kasacja Remigiusza Mroza:

Ta książka to jazda bez trzymanki! Mróz nie da ci odetchnąć. Napięcie, zwroty akcji, dynamiczne tempo. Chwyci cię za gardło i nie puści, aż do zakończenia. Sam zdecyduj, czy w to wchodzisz. (Katarzyna Bonda)

Remigiusz Mróz udowadnia, że i w Polsce może powstać znakomity, trzymający w napięciu thriller prawniczy, którego nie powstydziłby się John Grisham. (Ryszard Ćwirlej).

KASACJA AUDIOBOOK MP3 (Książka Audio).

Autor: Remigiusz Mróz
Czyta: Krzysztof Gosztyła
Długość: 13 godz. 36 min.
Kategoria: Thriller do słuchania
Zobacz inne audiobooki z tej kategorii.


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Kasacja - Remigiusz Mróz - Polski thriller do końca trzymający w napięciu w znakomitej interpretacji Krzysztofa Gosztyły - możesz już teraz legalnie pobrać ze strony księgarni (nie chomikuj)  prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać w każdej wolnej chwili. 


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.