PRZEDWIOŚNIE AUDIOBOOK MP3 - Stefan Żeromski - Pobierz całość

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

PRZEDWIOŚNIE AUDIOBOOK MP3 - Stefan Żeromski - Pobierz całość

PRZEDWIOŚNIE - Stefan Żeromski - Audiobook (Lektury Szkolne na MP3).

Lektury szkolne do Liceum na Mp3 - Przedwiośnie - Stefan Żeromski - Posłuchaj, lektura, która przyda się na lekcji języka polskiego.  Przedwiośnie to powieść z 1925 roku. Bohaterem jest młody Polak Cezary Baryka, który po zakończeniu I wojny światowej wraca do kraju. Geneza powieści jest ściśle związana z sytuacją społeczno-polityczną pierwszych lat niepodległości Polski.

Lektura szkolna Mp3 - Przedwiośnie - AudioBook Mp3

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Treść: Przedwiośnie to późna powieść Stefana Żeromskiego, jednego z najwybitniejszych polskich pisarzy, autora takich dzieł jak Syzyfowe prace (1897), Ludzie bezdomni (1899), Dzieje Grzechu (1908), Popioły (1903) czy Wierna rzeka (1912). Utwór został wydany w Warszawie w roku 1924, z datą 1925. Historia młodzieńczych lat Cezarego Baryki powstała jako wyraz zaniepokojenia pisarza zaangażowanego w życie ojczyzny sytuacją społeczno-polityczną niepodległej Polski. Tytuł powieści można tłumaczyć słowami Szymona Gajowca - jednego z jej bohaterów:

PRZEDWIOŚNIE - Audiobook (książka audio MP3).

Autor: Stefan Żeromski
Czyta: Grzegorz Młudzik
Długość: 13 godz. 16 min.
Kategoria: Dla młodzieży
Typ: Lektury Szkolne MP3 - kliknij i zobacz więcej lektur.

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Lekturę do Liceum - Przedwiośnie - Stefana Żeromskiego w formie książki audio do słuchania - możesz już teraz pobrać ze strony Nexto prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać zamiast czytać w każdej wolnej chwili. Audiobook jest idealnym rozwiązaniem do słuchania książki dla młodzieży szkolnej w celu przyswojenia treści lektury na zaliczenia w szkole.  0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.