POMNIK CESARZOWEJ ACHAI IV - Audiobook MP3 - Andrzej Ziemiański

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

POMNIK CESARZOWEJ ACHAI IV - Audiobook MP3 - Andrzej Ziemiański

POMNIK CESARZOWEJ ACHAI - Tom IV - Andrzej Ziemiański (Audiobook MP3).

Pomnik cesarzowej Achai Audiobook - Kultowa opowieść dziejąca się w fantastycznym świecie wykreowanym przez Andrzeja Ziemiańskiego. Intryga, wojna, zagadki i tajemnice imperium potężnej władczyni wciągają i nie chcą wypuścić... Pomnik Cesarzowej Achai. Tom 4 to fascynujący bohaterowie i wartka akcja. A jeśli do tego dodać niezwykłe pomysły autora i świetny język, mamy książkę, której warto poświęcić kilka wieczorów. Co czeka władcę - zwycięstwo czy śmierć? Czy imperium przetrwa? Odpowiedź nie jest taka oczywista. Andrzej Ziemiański to w końcu prawdziwy mistrz polskiej literatury fantasy.
 AudioBook Mp3 - Pomnik cesarzowej Achai tom IV - Andrzej Ziemiański.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Treść: Młoda księżniczka Achaja na wskutek dworskich intryg zostaje odsunięta od należnego jej tronu i zmuszona do życia w ukryciu. Kolejne rozgrywki polityczne rozrywają królestwo, a nieprawowici władcy działają na jego niekorzyść. Szykuje się kolejna wojna... kto wygra tę batalię? Najnowsza książka Andrzeja Ziemiańskiego to już siódma odsłona uniwersum, kultowej serii fantasy. Sam autor ma na swoim koncie takie bestsellery jak "Dziennik czasu plagi", "Zapach szkła" czy "Achaja". Każda z nich była wirtuozerią w używaniu słowa pisanego, jak również dowodem na to, że Ziemiański na stałe wpisał się w poczet polskich autorów fantasy.

POMNIK CESARZOWEJ ACHAI - Audiobook (książka audio MP3).

Autor: Andrzej Ziemiański
Czyta: Wojciech Żołądkowicz
Długość: 20 godz. 57 min.
Cykl: Pomnik cesarzowej Achai
Kategoria: Fantasy (kliknij i zobacz więcej)


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Siódmą część odsłony kultowego uniwersum - Andrzeja Ziemiańskiego - możesz już teraz pobrać ze strony Audioteki  prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać w każdej wolnej chwili. AudioBooka czyta znana polska aktorka Karolina Gruszka.

Recenzje:
  • Jak zwykle doskonały język i błyskotliwe pomysły. Ziemiański to prawdziwy fachowiec fantastyki. - Jarosław Grzędowicz, autor Pana Lodowego Ogrodu
  • Świetni bohaterowie. Dużo akcji. Zero nudy. Czego chcieć więcej od fantasy? - Jakub Winiarski, Nowa Fantastyka"


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.