IDŹ, POSTAW WARTOWNIKA Audiobook MP3 - Harper Lee (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

IDŹ, POSTAW WARTOWNIKA Audiobook MP3 - Harper Lee (pobierz)

IDŹ, POSTAW WARTOWNIKA - Harper Lee (Audiobook Mp3).

Harper Lee, autorka kultowej książki "Zabić drozda" wraca z nową powieścią. "Idź, postaw wartownika" w ciągu zaledwie tygodnia od premiery sprzedało się w Stanach Zjednoczonych w nakładzie ponad 1 miliona egzemplarzy. W Wielkiej Brytanii tylko pierwszego dnia książkę kupiło przeszło 100 tysięcy osób. W Niemczech książka zajmuje pierwsze miejsce na liście bestsellerów tygodnika "Spiegel". Data polskiej premiera głośnej powieści to 4 listopada.

 AudioBook Mp3 - Idź, postaw wartownika - Harper Lee.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Treść: Maycomb, Alabama. Dwudziestosześcioletnia Jean Louise Finch, zwana Skautem, powraca z Nowego Jorku w rodzinne strony, do starzejącego się ojca. Na południu Stanów Zjednoczonych panuje zamęt polityczny; trwają spory wokół kwestii nadania Murzynom pełni praw obywatelskich. Powrót Jean Louise do domu staje się gorzko-słodkim doświadczeniem, gdy na jaw wychodzi bolesna prawda o jej krewnych, o mieszkańcach miasta, w którym dorastała, o ludziach najbliższych jej sercu. Wspomnienia z dzieciństwa wracają wysoką falą, lecz teraźniejszość Maycomb wystawia na ciężką próbę wszystkie prawdy i wartości, w które Skaut niezłomnie wierzyła.

Szkicując zupełnie nowy portret bohaterów "Zabić drozda", powieść "Idź, postaw wartownika" jest zarazem znakomitym studium młodej kobiety wkraczającej w dorosłe życie w trudnych czasach - czasach bolesnych, ale i niezbędnych przemian, czasach rozliczenia z iluzjami przeszłości. To dziennik podróży, w której jedynym przewodnikiem jest sumienie człowieka.

IDŹ, POSTAW WARTOWNIKA - Audiobook (Książka Audio MP3).

Autor: Harper Lee
Czyta: Karolina Gruszka
Długość: 7 godz. 43 min.
Kategoria: Literatura współczesna


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Powieść Idź, postaw wartownika - Harper Lee - możesz już teraz pobrać ze strony księgarni  prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać w każdej wolnej chwili. AudioBooka czyta znana polska aktorka Karolina Gruszka.0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.