UWIKŁANIE AUDIOBOOK MP3 - Zygmunt Miłoszewski (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

UWIKŁANIE AUDIOBOOK MP3 - Zygmunt Miłoszewski (pobierz)

UWIKŁANIE - Zygmunt Miłoszewski (Audiobook MP3).

Uwikłanie - Zygmunta Miłoszewskiego to powieść nagrodzona Nagrodą Wielkiego Kalibru dla najlepszej powieści kryminalnej i sensacyjnej w 2007r. Otwiera ona cykl z kultową już postacią prokuratora Szackiego. Eleganckiego, przenikliwego, z dystansem do rzeczywistości. Książka ukazała się m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Chorwacji i Czechach oraz na Ukrainie. Na motywach powieści powstał film w reżyserii Jacka Bromskiego.

 AudioBook Mp3 - Uwikłanie - Zygmunt Miłoszewski.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Treść: W klasztorze znaleziono zwłoki Henryka Telaka, mężczyzny biorącego udział w kontrowersyjnej terapii psychiatrycznej, której uczestnicy wcielają się w swoich bliskich. Jego córka popełniła samobójstwo, a syn jest śmiertelnie chory. Czy Telak jest ofiarą zbrodniczego eksperymentu, czy też wiedział, zobaczył coś, czego nie powinien. Wstrząsające, drobiazgowe śledztwo i ponure, sarkastyczne poczucie humoru Szackiego nie pozwalają na sekundę nudy. 

O autorze: ZYGMUNT MIŁOSZEWSKI (ur. 1976), prozaik, publicysta, autor scenariuszy. Debiutował powieścią grozy Domofon, potem opublikował baśń dla dzieci Góry Żmijowe, sławę przyniósł mu cykl kryminalny z prokuratorem Teodorem Szackim: Uwikłanie (2007) i Ziarno Prawdy (2011), Gniew (2014)

UWIKŁANIE - Audiobook (książka audio MP3).

Autor: Zygmunt Miłoszewski
Czyta: Robert Jarociński
Długość: 10 godz. 43 min.
Cykl: Trylogia z Teodorem Szackim
Kategoria: Kryminały (kliknij i zobacz więcej)


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Powieść Uwikłanie - zygmunta Miłoszewskiego w formie audiobooka (książki audio do słuchania na mp3) - możesz już teraz pobrać ze strony księgarni prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać w każdej wolnej chwili. AudioBooka czyta Robert Jarociński.

Zobacz pozostałe powieści: Trylogii z Teodorem Szackim0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.