ZIARNO PRAWDY AUDIOBOOK MP3 - Zygmunt Miłoszewski (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

ZIARNO PRAWDY AUDIOBOOK MP3 - Zygmunt Miłoszewski (pobierz)

ZIARNO PRAWDY - Zygmunt Miłoszewski (AudioBook Mp3) - Trylogia z Teodorem Szackim.

Ziarno prawdy - Zygmunta Miłoszewskiego (książka audio) jest kontynuacją bestsellerowego „Uwikłania” i – podobnie jak pierwsza część – otrzymało w 2012 roku Nagrodę Wielkiego Kalibru za najlepszą powieść kryminalną i sensacyjną. Powieść została sfilmowana przez Borysa Lankosza w 2015. W rolę prokuratora Szackiego wcielił się Robert Więckiewicz.

Ziarno Prawdy - audiobook MP3
 AudioBook Mp3 - Ziarno Prawdy - Zygmunt Miłoszewski.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Treść: Sandomierz. Tuż po Wielkanocy pod murami starej synagogi zostają znalezione zwłoki lubianej działaczki społecznej. Śledztwo obejmuje obcy i samotny uciekinier z Warszawy – prokurator Teodor Szacki. Szybko dowiaduje się, że małe miasto może mieć wielkie tajemnice. Powracają dawne winy i zbrodnie, w XXI wieku ożywają antysemickie przesądy, histeria i psychoza skutecznie ryglują wszystkie drzwi i usta. Wśród zagadek i kłamstw prokurator próbuje odnaleźć ziarno prawdy.

AUDIOBOOK UWIKŁANIE - (Książka Audio MP3).

Autor: Zygmunt Miłoszewski
Czyta: Robert Jarociński
Długość: 13 godz. 20 min.
Cykl: Trylogia z Teodorem Szackim
Kategoria: Kryminały (kliknij i zobacz więcej)


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Powieść Ziarno Prawdy - Zygmunta Miłoszewskiego w formie książki audio do słuchania na mp3 - możesz już teraz pobrać ze strony księgarni prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać w każdej wolnej chwili. Audiobooka czyta Robert Jarociński.

Zobacz pozostałe powieści: Trylogii z Teodorem Szackim0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.