GNIEW AUDIOBOOK MP3 - Zygmunt Miłoszewski (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

GNIEW AUDIOBOOK MP3 - Zygmunt Miłoszewski (pobierz)

GNIEW - Zygmunt Miłoszewski (Audiobook Mp3) - Trylogia z Teodorem Szackim.

Gniew - Zygmunta Miłoszewskiego (książka audio) jest ostatnią powieścią z trylogii o Teodorze Szackim. Znudzony rutyną, skłócony z narzeczoną i nastoletnią córką, niesympatyczny twardziel popijający gorzką, mocną kawę – Szacki w ostatnim swoim zadaniu. Posłuchaj i pobierz audiobooka.

GNIEW Audiobook Mp3 - okładka
 Audiobook Mp3 - Gniew - Zygmunt Miłoszewski.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Treść: Pewnego pochmurnego listopadowego dnia Teodor Szacki zostaje wezwany do zrujnowanego bunkra, gdzie podczas robót drogowych znaleziono przypadkiem stary, poniemiecki szkielet. Zwyczajowo prokurator przekazuje szczątki na uczelnię medyczną, by posłużyły nauce i studentom. Nie przypuszcza, że banalna wydawałoby się historia, okaże się początkiem najtrudniejszej sprawy w jego karierze i zakończy ją bezpowrotnie. To wstrząsający, jeden z bardziej okrutnych kryminałów Miłoszewskiego, nieprzewidywalny do ostatniego słowa. Akcja powieści rozgrywa się pod koniec 2013 roku w Olsztynie. Sarkastyczny, przystojny prokurator nie zawiedzie swoich fanów, ani tych, którzy będą rozwiązywać zagadkę z Szackim po raz pierwszy. Zaskoczy każdego. Dobrze, że mamy Miłoszewskiego.

GNIEW - Audiobook (książka audio MP3).

Autor: Zygmunt Miłoszewski
Czyta: Robert Jarociński
Długość: 14 godz.
Cykl: Trylogia z Teodorem Szackim
Kategoria: Kryminały (kliknij i zobacz więcej)Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Powieść Gniew - Zygmunta Miłoszewskiego w formie książki audio do słuchania na mp3 - możesz już teraz pobrać ze strony księgarni prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać w każdej wolnej chwili. AudioBooka czyta Robert Jarociński.

Zobacz pozostałe powieści: Trylogii z Teodorem Szackim0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.