JAN KULCZYK BIOGRAFIA NIEZWYKŁA - Audiobook MP3

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

JAN KULCZYK BIOGRAFIA NIEZWYKŁA - Audiobook MP3

JAN KULCZYK BIOGRAFIA NIEZWYKŁA (Audiobook MP3) - biografia najbogatszego Polaka.

Jan Kulczyk - Biografia Niezwykłą - autorzy: Cezary Bielakowski, Piotr Nisztor - Kim był najbogatszy Polak, który pozostawił majątek wart piętnaście miliardów złotych? Posłuchaj i pobierz pełną wersję niezwykłej biografii najbogatszego Polaka.

 AudioBook Mp3 - Jan Kulczyk Biografia - Cezary Bielakowski, Piotr Nisztor.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Treść: Jan Kulczyk stał się symbolem transformacji polskiej gospodarki. Kapitalista, wielki filantrop, człowiek, który kolekcjonował nie tylko dzieła sztuki, ale również znajomości z wpływowymi ludźmi w Polsce i zagranicą.

Spotykał się z nim Donald Tusk, radziła się go Hanna Suchocka, szczególne relacje łączyły go z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim. Nawet jego adwersarze doceniali skalę jego przedsięwzięć.

Jan Kulczyk mawiał, że interesy robi się z ludźmi, a nie z firmami. W kim widział swego największego wroga? W jaki sposób zbudował swoje imperium? Kto jego zdaniem mógł stać za nagraniami kelnerów?

Książka oparta jest na wypowiedziach Jana Kulczyka, zarejestrowanych przed śmiercią w Wiedniu. Opisuje w nich swoją drogę do bogactwa oraz kluczowe wydarzenia, które go ukształtowały. Opowiada o kulisach swoich największych inwestycji. Odnosi się również do krytyki i zarzutów, które towarzyszyły mu od chwili, kiedy odniósł sukces

Jan Kulczyk. Biografia niezwykła - Audiobook (książka audio Mp3).

Autor: Cezary Bielakowski, Piotr Nisztor
Czyta: Andrzej Hausner
Długość: 11 godz. 30 min.
Typ: Audiobook - pełny
Kategoria: Ludzie biznesu


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Biografię Jana Kulczyka - najbogatszego Polaka posłuchasz i pobierzesz ze strony księgarni  prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać w każdej wolnej chwili. AudioBooka czyta Andrzej Hausner.
0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.