CO NAS NIE ZABIJE Audiobook MP3 - David Lagercrantz (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

CO NAS NIE ZABIJE Audiobook MP3 - David Lagercrantz (pobierz)

CO NAS NIE ZABIJE - David Lagercrantz  (Audiobook Mp3) - czyta Adam Bauman

Książka, na którą czeka cały świat! Co nas nie zabije  – kontynuacja trylogii Millennium Stiega Larssona napisana przez Davida Lagercrantza.


 AudioBook Mp3 - Co nas nie zabije - David Lagercrantz.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Treść: Mikael Blomkvist przechodzi kryzys i rozważa porzucenie zawodu dziennikarza śledczego. Lisbeth Salander podejmuje duże ryzyko i bierze udział w zorganizowanym ataku hakerów. Ich drogi krzyżują się, kiedy profesor Balder, ekspert w dziedzinie badań nad sztuczną inteligencją, prosi Mikaela o pomoc. Profesor posiada szokujące informacje na temat działalności amerykańskich służb specjalnych. Mikael zaczyna zbierać materiały do sensacyjnego tekstu, który może uratować jego karierę.

AUDIOBOOK CO NAS NIE ZABIJE - (Książka Audio MP3).

Autor: David Lagercrantz
Czyta: Adam Bauman
Długość: 18 godz. 31 min.
Typ: Audiobook - pełny
Kategoria: Kryminał skandynawski (kliknij po więcej).


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Kontynuację bestsellerowej Trylogii Millennium - Stiega Larssona - Co nas nie zabije - autorstwa Davida Lagercrantza mozesz już teraz pobrać ze strony księgarni prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać w każdej wolnej chwili. Audiobooka czyta Adam Bauman.0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.