AudioBooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3
Polub nas i bądź na bieżąco.


ZAGINIĘCIE - Remigiusz Mróz (AudioBook MP3) - czyta: Krzysztof Gosztyła

ZAGINIĘCIE - Remigiusz Mróz (Audiobook Mp3) - czyta Krzysztof Gosztyła


Zaginięcie - Remigiusz Mróz (Książka Audio MP3) - To świetny kryminał, w którym bronią są słowa! (i paragrafy!).

Ginie dziewczynka, w trudnych do wyjaśnienia okolicznościach. Policja jest bezradna. Prokuratura oskarża rodziców o zabójstwo dziecka. W ich obronie staje Joanna Chyłka, niezwykle skuteczna pani adwokat. Ma przeciwko sobie wszystkich – policję, prokuraturę, sąd i własną kancelarię… Ale wie jedno: „Kto oskarża powinien mieć dowód”. I robi wszystko, by te dowody znaleźć. Nie interesuje jej wina czy niewinność swoich klientów, chce ich tylko bronić… ale czy aby na pewno?

 AudioBook Mp3 - Zaginięcie - Remigiusz Mróz

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Treść: Trzyletnia dziewczynka znika bez śladu z domku letniskowego bogatych rodziców. Alarm przez całą noc był włączony, a okna i drzwi zamknięte. Śledczy nie odnajdują żadnych poszlak świadczących o porwaniu i podejrzewają, że dziecko nie żyje.

Doświadczona prawniczka, Joanna Chyłka, i jej początkujący podopieczny, Kordian Oryński, podejmują się obrony małżeństwa, któremu prokuratura stawia zarzut zabójstwa. Proces ma charakter poszlakowy, mimo to wszystko zdaje się wskazywać na winę rodziców – wszak gdy wyeliminuje się to, co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, musi być prawdą…
 
ZAGINIĘCIE - AudioBook (książka audio Mp3).
Autor: Remigiusz Mróz
Czyta: Krzysztof Gosztyła
Długość: 13 godz. 3 min.
Typ: Audiobook - pełny
Kategoria: Thriller (kliknij po więcej).


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Rewelacyjny Thriller - Zaginięcie, którego autorem jest znany wszystkim Remigiusz Mróz - możesz już teraz pobrać w formie książki audio do słuchania ze strony Audioteki  prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać w każdej wolnej chwili. AudioBooka w interpretacji znakomitego Krzysztofa Gosztyły.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.