DRIVEN NAMIĘTNOŚĆ SILNIEJSZA NIŻ BÓL - K. Bromberg (Audiobook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

DRIVEN NAMIĘTNOŚĆ SILNIEJSZA NIŻ BÓL - K. Bromberg (Audiobook MP3)

DRIVEN NAMIĘTNOŚĆ SILNIEJSZA NIŻ BÓL - K. Bromberg (Audiobook MP3)

Driven. Namiętność silniejsza niż ból - książka audio do słuchania na mp3 - I tom trylogi Driven - to bestseller "USA today" a autorka to Bestselerowa pisarka "New York Timesa"

Całkowicie się zatraciłam, totalnie uległam i skapitulowałam. Tak, to romans erotyczny. Tak, wzorowany na najsławniejszej obecnie trylogii erotycznej E. L. James. Tak, nie jest to ambitna literatura i na pewno nie wejdzie do światowego kanonu. I cóż z tego! Tyle emocji, namiętności i pożądania na prawie czterystu stronach, całkowicie i nieodwołanie mnie urzekło. Jeszcze nie ochłonęłam...  (opinia ze strony: subiektywnieoksiazkach.pl)

 
 AudioBook Mp3 - Driven. Namiętność silniejsza niż ból - K. Bromberg.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Treść: "Gnani namiętnością, podsycani pożądaniem - posłuchaj następcy powieści 50 Twarzy Greya.

Jesteś Rylee Thomas — kobietą sukcesu, przyzwyczajoną do kontrolowania własnego życia. W każdym jego aspekcie. Piękna i niezależna, absolutnie nie stanowisz potencjalnego trofeum dla pięknego, niegrzecznego chłopca. Nie pasujecie do siebie — Ty z silną potrzebą kontroli, a on — z ego rozdmuchanym do granic możliwości. Jednak połączy was pożądanie. Ty utracisz kontrolę, on pewność siebie. Zyskacie… niezwykłe doznania. Nie tylko seksualne.

W świecie chętnych kobiet jestem wyzwaniem dla łajdackiego i boleśnie przystojnego Coltona Donavana. Mężczyzny przyzwyczajonego, że we wszystkich aspektach życia dostaje to, czego chce. To lekkomyślny, zły chłopiec, który nieustannie balansuje na granicy braku kontroli i niebezpiecznych manowców. Nie mogę mu dać tego, czego chce, a on nie może mi dać tego, czego potrzebuję. Lecz czy będę w stanie odejść, gdy zajrzę pod jego pieczołowicie wypolerowaną zewnętrzną powłokę i zacznę odkrywać mroczne sekrety jego zranionej duszy?"

O autorze: K.Bromberg to bestsellerowa autorka amerykańska, znana czytelnikom na całym świecie przede wszystkim dzięki trylogii "Driven". Do tej pory ukazały się dwie książki z serii - "Namiętność silniejsza niż ból" oraz "Napędzani pożądaniem" - doskonale przyjęte przez czytelniczki w wielu krajach, w tym w Polsce. Powieści romantyczne z nutką erotyzmu zapewniły jej miejsce m.in. na liście bestsellerów New York Times oraz USA Today. Prywatnie jest mamą trójki dzieci i szczęśliwą mężatką.

AUDIOBOOK Driven. Namiętność silniejsza niż ból - Książka Audio

Autor: K. Bromberg
Czyta: Katarzyna Bagniewska
Długość: 13 godz. 6 min.
Kategoria: Audiobooki Erotyczne (kliknij i zobacz więcej).
Typ: Audiobook - pełny


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

I tom ogromnie popularnej trylogii Driven - czyli Driven. namiętność silniejsza niż ból - możesz już teraz pobrać w formie książki audio do słuchania mp3 na stronie Audioteki bezpośrednio na swój komputer, bez kosztów przesyłki w najlepszej cenie. Audiobooka czyta Katarzyna Bagniewska.
 


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.